Galatasaray başantrenörü Ertuğrul Erdoğan sezon öncesi konuştu

Galatasaray başantrenörü Ertuğrul Erdoğan, Tivibu Spor'a açıklamalarda bulundu: "Şu an kadromuz eksik ama takımın enerjisini çok beğendim. Şu an çalışan ekipten çok memnunum."
4 Eylül 2018 14:45- Son Güncelleme - 4 Eylül 2018 17:45
Google news abonelik
Galatasaray başantrenörü Ertuğrul Erdoğan sezon öncesi konuştu

Galatasaray başantrenörü Ertuğrul Erdoğan, Tivibu Spor'a açıklamalarda bulundu: "Şu an kadromuz eksik ama takımın enerjisini çok beğendim. Şu an çalışan ekipten çok memnunum."

Erdoğan'ın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

"Takımın enerjisini beğendim"

Şu anda eksik kadromuzda bence kötü gitmiyor. Takımın enerjisini beğendim. Tamamlamamız gereken bir kadro var. İnşallah yarın itibariyle tamamlayacağız.  Gözüken şu ki milli takım arasından dolayı ayın 18'in de takıma katılabilecekler. Ve bizim sanki sezon açılışımız ayın 18'i gibi duruyor.

"Ekipten memnunum"

Şu anki çalışan ekipten çok memnunum. İnşallah tam kadro olduğumuzda aynı enerjiyi sezon boyunca devam ettiririz. Ben iyi mücadele eden ve sezon boyu her top son topmuş gibi mücadele eden ve kazanmak için her şeyini ortaya koyan bir takım yaratacağımızı düşünüyorum. Çoukların enerjisi de o zaten. Tabii şansın da yardım etmesi lazım.

"Milli Takım ile keyifli bir maç oynayacağız"

Milli Takım ile hazırlık maçı sorusuna, "Bu FIBA'nın getirdiği maalesef yanlış buluyorum.  Bizim hazırlık dönemine gelmesi ve milli takımın o tarihte bir hazırlık maçı bakması, keyifli bir maç olacak. Her iki taraf açısından değişik olacak. Bizim iki oyuncumuz karşı tarafta olacak. Ama buradaki temel nokta kazanıp kaybetmenin ötesinde sistemin içinde neler işliyor, neler işlemiyor bunu görmek. Bu açıdan önemli bir maç. Çok önemli oyunculara karşı oynayacağız." aifadelerini kullandı.

AJANSSPOR

 

Duraklamalarda 4 gol birden!