AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray Başkanı Burak Elmas TFF'de açıklamalar yaptı!

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 23 Kas 2021 - 15:35 / Son Güncelleme : 23 Kas 2021 - 15:52

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fenerbahçe derbisi sonrası TFF'den randevu isteyerek ziyarette bulunacağını açıklamıştı. Elmas'ın bugünkü görüşme öncesi açıklamalarda bulındu.

AJANSSPOR - HABER

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fenerbahçe derbisi sonrası TFF'den randevu isteyerek ziyarette bulunacağını açıklamıştı. Elmas'ın bugünkü görüşme öncesi açıklamalarda bulundu.

 

Ne olmuştu?

 

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fenerbahçe'ye 2-1 yenildikleri derbiden sonra "Yarın (Bugün) TFF'den randevu isteyerek oraya gideceğim. Bu toplantıda MHK Başkanı'nın da olmasını isteyeceğim. Ayrıca Halil Umut Meler'in maç raporunu da kendilerinin açıklamasını isteyeceğim" demişti.

"Tüm kulüp başkanlarını davet ettik"

Kısa bir açıklama yapan Elmas, "Randevu talebimiz sonrası Nihat Başkan olumlu yanıt verdi hemen. TFF'de kimler olacak bilmiyorum. Çok açık bir konuşma yapacağız. Buraya gelmeden önce tüm kulüp başkanlarına buraya geleceğimizin ve katılmalarına dair isteğimizi beyan ettik. Tüm kulüp başkanlarına görüşmeleri ve konuştuklarımızı aktaracağım. Buradan çıktıktan sonra Kulüpler Birliği Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile de görüşeceğiz ve görüşmelerinin detaylarını paylaşacağız." ifadelerini kullandı.

 

Elmas, çantayla geldi

Elmas'ın görüşmeye maç görüntüleri ve bazı dosyaların yer aldığı bir çantayla geldiği görüldü...

Toplantı sonrası yeniden konuşacak

TFF ile görüşmeye Galatasaray 2. Başkanı Polat Bengiserp ile gelen Elmas, toplantı sonrası yeniden konuşacağını söyledi.