AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray Başkanlık Seçimi Ne Zaman, Hangi Gün, Hangi Saat ve Kanalda?

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 28 Nis 2022 - 00:34 / Son Güncelleme : 28 Nis 2022 - 00:44

Galatasaray'da Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu'nun adaylığını verdiği seçim ne zaman, hangi kanalda ve saatte gibi aramalar sürüyor. İşte tüm detaylar..

AJANSSPOR HABER

Galatasaray'da başkanlık seçimi merak konusu olmaya devam ediliyor. Seçim ne zaman ve hangi kanalda yanı sıra saati de merak konusu olmaya başlandı. Seçim ertelendi mi ve tarihi belli oldu mu? İşte tüm detaylar...

Galatasaray başkanlık tarihi ne zaman ve hangi kanalda?

Galatasaray, seçim tarihi belli oldu. Mahkeme sonrası iptal edilen seçim kararı daha sonra Sarı-Kırmızılıların açtığı karşı dava sonrası 30 Nisan Cumartesi günü yapılma kararı verildi. Seçim 30 Nisan günü yapılacak ve GS TV'den canlı olarak yayınlanacak.

Galatasaray Başkanlık Seçimi Saat Kaçta Başlayacak?

Galatasaray'da başkanlık seçimi 30 Nisan günü olacak. Cumartesi günü olacak olan seçim saati ise sabah saatlerinde başlayacak. Canlı yayın saati ise 10.00 - 15.00 saatleri arasında olacak.

Galatasaray başkan adayları kimler?

Galatasaray'da başkan Burak Elmas'ın ibra olmaması sonrası iki aday çıktı. Geçtiğimiz seçimlerde aday olan Eşref Hamamcıoğlu ile Metin Öztürk tekrardan aday oldular. Öztürk ile Hamamcıoğlu'nun adaylığından başka kulüpte aday olan çıkmadı.