Galatasaray, Domenec Torrent ve Ekibine Ödeme Yaptı! İşte Ücret...

Ali Bozkurt
25.06.2023 - 09:24 | Son Güncellenme: 25.06.2023 - 09:31

Galatasaray, geçen sezon başında takımdan ayrılan ve alacakları için dava açan Domenec Torrent ve ekibine ödeme yaptı. İşte verilen ücret ve detaylar...

Galatasaray, Domenec Torrent ve Ekibine Ödeme Yaptı! İşte Ücret...

AJANSSPOR HABER

Galatasaray'da geçmiş yönetim Burak Elmas'ın Fatih Terim ile yolları ayırarak takımın başına getirdiği İspanyol teknik adam Domenec torrent, Cim Bom'a açtığı dava kazandı. Dursun Özbek yönetiminin sezon başında yolları ayırdığı İspanyol teknik adama yapılan ödeme belli oldu. Detaylar...

Galatasaray, Torrent'in ücretini ödedi

Milliyet'te yer alan habere göreü Cim-Bom, sözleşmesini feshettiği İspanyol çalıştırıcıya ve ekibine, faiziyle beraber toplam 2 milyon 800 bin euro ödemede bulundu.

Galatasaray'dan çalışanlara jest

Haberin detaylarında yer alan bilgilere göre, Galatasaray, hizmet grubunda yer alan çalışanlarına da 10’ar bin lira destek ödemesi gerçekleştirdi.

İlgini Çekebilir
Galatasaray'da gündem Luis Muriel oldu
Habere Git

Cim Bom dev ödeme yaptı

Cim-Bom, toplamda 17 milyon euroyu (Yaklaşık 470 milyon lira) bulan bir ödeme gerçekleştirdi.
Bu ödemeler içerisinde oyuncu maaşları ve transfer taksitleri olduğu gibi, ayrıca Torrent ve yardımcılarına yapılan ödemenin de olduğu belirlendi.

Omar Elabdellaoui de FIFA'ya gitmişti

Bilindiği üzere, 1 Eylül 2022'de sözleşmesi tek taraflı feshedilen Omar Elabdellaoui de, durumu FIFA'ya taşımıştı. Norveçli oyuncu, haklı bulunmuş ve sarı-kırmızılı kulübün 2.8 milyon Euro (63 milyon 251 bin TL) tazminat ödemesine karar verilmişti.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler