Galatasaray eski başkan yardımcısı yeni sezon transfer hedeflerini açıkladı! Nagatomo...

11 Haziran 2018 17:13- Son Güncelleme - 11 Haziran 2018 20:13
Google news abonelik

Galatasaray eski başkan yardımcısı Adil Araboğlu, gelecek sezon transferleri ve takımın durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuşan Araboğlu şunları ifade etti

"Şampiyonluk kutlamaları için şunu söyleyeyim biz bir kez kutladık güzel bir kutlama oldu. Şimdi ufak ufak kutlamalar devam ediyor."

'Bu çok ciddi bir taahhüt, Galatasaray'ın verdiği taahhüt'

'Bu çok ciddi bir taahhüt, Galatasaray'ın verdiği taahhüt'

"Daha ceza olmadan söylemiştim fikirlerimi. Sözünün arkasında duran bir yönetim var. Tabii bu zorlayacak sizi. Bu çok ciddi bir taahhüt, Galatasaray'ın verdiği taahhütü"

"Bu yıl zarar değerini 20 milyon Euro değil 27 milyon Euro yapabiliriz ya da bizim planlarımız 10 milyon Euro değil 15 milyon Euro gibi gözüküyor. Bu tip konuşmaları anlayışla karşılarlar somut durumu anlatsanız. UEFA amacı marka olmuş kulüpleri ayakta tutabilmek"

'Nagatomo gelecek sezon takımda olacak'

'Nagatomo gelecek sezon takımda olacak'

"Nagatomo gelecek sezon takımda olacak. Çok sempatik bir oyuncu, katkı verdi. Gelecek sezon belki bonservisi ile ya da kiralık ama kadroda yer alacaktır. Son saç stilini de gördüm. Dünya Kupası'nda oynayacak"

'Oyuncu değerini bulduğu zaman satmak lazım'

"Ticari baktığımız zaman her oyuncu satılabilir. Gomis ya da başka bir oyuncu değerini bulduğu zaman satmak lazım."

"Stoke City'nin ligden düşmesine üzüldüm. Ndiaye belki Dünya Kupası'nda daha iyi oynayacak keşke daha önce bitirseydik diyebiliriz"

'Sadık gerçekten kademeyi bilen, iyi bir oyuncu'

'Sadık gerçekten kademeyi bilen, iyi bir oyuncu'

"Herşey inşa ediliyor. Ali Yavaş Bey çok değerli bir isim. Çok başarılı olacağını inanıyorum. Malatyaspor maçını izlerken oradaki yöneticiler bahsetmişti altyapımızdan yetişen oyuncumuz var orada aklımızda kalmıştı. Sadık gerçekten kademeyi bilen, iyi bir oyuncu. Üç ligde de yerini koymuş bir oyuncu. Demekki kaliteli bir isim. Tekni kadamlar, ligler değişmiş ama yerini korumuş"

Böyle gol 40 yılda bir görülür