Galatasaray, Evra transferinde sona geldi! Ne kadar ücret ödenecek?

6 Ocak 2018 08:48- Son Güncelleme - 6 Ocak 2018 08:48
Google news abonelik
Galatasaray, Evra transferinde sona geldi! Ne kadar ücret ödenecek?

Galatasaraylı yöneticiler, Patrice Evra'nın transferi için oyuncunun menajeri Pastorello ile görüşmelere devam ediyor. Pürüzler giderildikten sonra transfer her an açıklanabilir.

Cim Bom’da Patrice Evra transferi tamamlanmak üzere. Sarı-Kırmızılı yöneticilerin, 36 yaşındaki futbolcunun menaceri Pastorello ile yaptığı görüşmeler devam ediyor. Tarafların son pürüzleri gidermek için masaya oturduğu ve artık resmi anlaşmanın an meselesi olduğu belirtiliyor.

Galatasaray, Evra transferini 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 1.5 yıllığına bitirecek. Oyuncunun toplam maliyeti büyük ihtimalle 2.5 milyon Euro civarında olacak. Cim Bom, boşta olan tecrübeli futbolcu için herhangi bir bonservis bedeli ödemeyecek.

Sırada Asamoah var

Galatasaray, Evra’nın transferini bitirdikten sonra da Asamoah konusunda çalışmaları sürdürecek. Eğer Juventus bu transfere devre arasında izin vermezse, taraflar şimdi anlaşıp, sezon sonunda işi bedelsiz olarak bitirecek. Böylece Aslan yeni sezonda iki önemli ismi bedavaya kadrosuna katmış olacak. (Fanatik)