Beşiktaş, Olympiakos'tan James Rodriguez'i Transfer Etmek İstiyor

Ali Bozkurt
31.03.2023 - 12:03 | Son Güncellenme: 31.03.2023 - 12:22

Süper Lig ekibi Beşiktaş'ta transfer gündemi çalışmaları başladı. Siyah-Beyazlılar, Olympiakos'tan JamesRodríguez'i kadrosuna katmak için girişime başladı. Detaylar...

AJANSSPOR HABER

Sezon başında Galatasaray'ın da gündemin gelen James Rodriguez'i bu sefer Beşiktaş gündemine aldı. Yunan basınında çıkan haberlere göre, Siyah-Beyazlılar, yıldız oyuncuyu sezon sonunda kadrosuna katmak istiyor. Detaylar...

James'in tercihi Beşiktaş

Yunan ekibi Olympiakos ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan James Rodriguez, tercihini Beşiktaş'tan yana kullanacak. Yunan basını Sdna'da yer alan habere göre, 1 sene opsiyonu bulunan Kolombiyalı oyuncu Olympiakos'un yeni sözleşme teklifini kabul etmedi. Tercihini ise Beşiktaş'tan yana kullandı.

Beşiktaş'ı istiyor

Kolombiyalı oyuncu Olympiakos ile olan sözleşmesini uzatmak istemiyor. Yunan ekibiyle sene sonu sözleşmesi sona erecek olan James Rodriguez, 1 yıllık opsiyonu kullanma hakkı elinde olduğu için gelen teklifi kabul etmedi. Yıldız oyuncu Beşiktaş'ın teklifine ise olumlu baktı. Sene sonunda Süper Lig'e transfer olmak istiyor.

Galatasaray James'i istedi, Mata geldi

Galatasaray, sezon başında transfer çalışmalarını sürdürürken son günlerde gündeme gelen James Rodriguez ile anlaşma sağlamasına rağmen transferden vazgeçti. Cimbom, Yunan ekibinin bonservis ücretini yüksek istemesi sonrası rotayı Juan Mata'ya çevirmiş ve dünya yıldızını kadroya katmıştı.

Kolombiya'da Beşiktaş dedi

Yıldız oyuncunun ülkesin olan Kolombiya'nın ünlü haber sitesi colombia.com, James'in Türk takımı Beşiktaş'a gideceği duyurdu. Sene sonunda bonservis bedeli ödenmeden Süper Lig'e katılacağını ifade etti.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler