Galatasaray Kadın Basketbol takımı final için iddialı!

27 Mart 2018 13:28- Son Güncelleme - 27 Mart 2018 13:28
Google news abonelik
Galatasaray Kadın Basketbol takımı final için iddialı!

EuroCup Women yarı final ilk maçında Perfumerias Avenida'yı İstanbul'da 69-62 mağlup eden Galatasaray Kadın Basketbol Takımı, rövanş için İspanya'ya gitti. Sarı-kırmızılı oyuncular mücadele öncesinde kulüp televizyonuna değerlendirmelerde bulundu.

“Hedefimiz önce final sonra da kupa”

Salamanca yolculuğu öncesi  konuşan Tuğba Taşçı, "İlk maçın ardından ikinci maçı da alıp hedefimize ulaşmak istiyoruz. Hedefimiz önce final sonra da kupa" diye konuştu.

“Kazanmak için her şeyi yapacağız”

İrem Naz Topuz "Bu maçın bizim için öneminin çok net farkındayız. Kazanmak için her şeyi yapacağız" ifadelerini kullanırken Kaela Davis karşılaşmayı çıkış maçı olarak değerlendirdi ve "Bizim için çok önemli bir karşılaşma... Sezon boyunca yaşadığımız aksaklıkların ya da yaptığımız hataların aksine bu maç, bizim için bir çıkış olarak görülebilir. Hem takımımız hem de kulüp için önemli bir maça çıkacağız" dedi.

“Turu atlayıp dönmek istiyoruz”

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Genel Menajeri Müge Erdem ise "Zorlu bir yolculuk sonrası Salamanca'ya ulaşmış olacağız. Turu atlayıp dönmek istiyoruz. Takımda moral motivasyon her şey yerinde, turu atlayıp döneceğiz" ifadelerini kullandı.