AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray İzmir ekiplerine teşekkür etti, Barcelona maçına çağırdı

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 13 Mar 2022 - 17:46 / Son Güncelleme : 13 Mar 2022 - 17:54

Galatasaray tesislerini kullandıran Altay, Altınordu ve Göztepe için teşekkür mesajı yayınlarken İzmir ekiplerini İstanbul'daki Barcelona maçına davet etti

Galatasaray Barcelona ile İspanya'da oynadıktan sonra olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul'a değil İzmir'e inmişti. Sonrasında ise Beşiktaş maçı öncesinde tesislerini kullandıran Altay, Altınordu ve Göztepe'ye teşekkür ederek bir mesaj yayınladı ve Barcelona maçına davet etti. 

Galatasaray'dan resmi açıklama

Galatasaray Ailesi olarak, Avrupa’da namağlup olarak ilerlediğimiz önemli virajda; yaşadığımız tüm olumsuzluklar karşısında bizlere tesislerini açan Göztepe Spor Kulübü’ne, taraftarlarına ve değerli başkanı Mehmet Sepil’e; yine statlarında bizi ağırlayan Altay Spor Kulübü camiasına ve değerli başkanı Özgür Ekmekçioğlu’na; davetlerini esirgemeyen Altınordu Futbol Kulübü ve değerli Başkanı Seyit Mehmet Özkan ile İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’ye canıgönülden teşekkür ediyoruz.

Güzel İzmirimizin güzide kulüplerinin hepsi, hep bir ağızdan Galatasaray’ı misafir edebileceklerini ve bu zor koşullarda Avrupa mücadelesinin Türk futbolu açısından bir numaralı öncelik olduğunu belirtiler.

Bizler de “İyilik bulaşıcıdır, centilmenlik iyileştirir” diyoruz. İzmir kulüplerinin bu olgun tavrının tüm futbol iklimine yayılmasını diliyoruz.

Bu vesileyle, 17 Mart Perşembe akşamı çıkacağımız Barcelona karşılaşmasında kendilerini ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı bir kez daha tekrarlamak isteriz.