"Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Mert Çetin'i istediğini biliyorum"

24 Haziran 2020 17:33- Son Güncelleme - 24 Haziran 2020 17:33
Google news abonelik

Teknik Direktör Mustafa Kaplan, Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı. Ankaragücü kümede kalabilir mi? Mert Çetin, Türkiye'ye dönecek mi?

Ankaragücü'nün işi zor!

Eski takımı Ankaragücü hakkında konuşan Mustafa Kaplan, "Ankaragücü'nü zor günler bekliyor. Ankaragücü'nü fikstür olarak da zor günler bekliyor ancak ben Ankara takımlarının küme düşmesini istemiyorum. Gençlerbirliği'nin iyi bir kadrosu var. Gençlerbilriği'nin kulüp yapısı çok düzgün. Ankaragücü'nde 5 hoca değiştirip kümede kalmak çok zor. Ankaragücü'nün işi zor. Burada teknik direktörlerden ziyade işleyişe de bakmak lazım. İnsan kendini de sorgulamalı" ifadelerini kullandı.

Galatasaray ve Fenerbahçe istiyor!

Son olarak Roma forması giyen eski öğrencisi Mert Çetin'in geleceği hakkında konuşan Mustafa Kaplan, "Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Mert Çetin'i istediğini biliyorum. Mert Çetin, Türkiye'ye dönmeye sıcak bakıyor. Roma'da yedek kalmaktansa oynamak istiyor. Mert'in oynaması onun için bir kazanç olur" diyerek sözlerini tamamladı.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!