Galatasaray yöneticilerinden basketbol açıklaması!

25 Mart 2018 19:02- Son Güncelleme - 25 Mart 2018 19:02
Google news abonelik
Galatasaray yöneticilerinden basketbol açıklaması!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 22. haftasında Galatasaray Odeabank’ın Sinan Erdem Spor Salonu’nda Trabzonspor’u 84-78 mağlup ettiği mücadelenin ardından Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Cansever, Mahmut Recevik ve Erol Özmandıracı, GS TV’ye konuştu.

“Çağrımıza olumlu cevap aldık”

Karşılaşma öncesi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in yaptığı çağrıya olumlu geri dönüş aldıklarını belirten Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Cansever, “Öncelikle camiamıza teşekkür ederim. Bugün takımımızı çok iyi desteklediler. Mücadeleye 4000’in üzerinde seyirci geldi. Çağrımıza olumlu cevap aldık. Takımımı tebrik ediyorum. Bundan sonraki maçlarda daha iyi olacağız. Trabzonspor’u da iyi mücadelelerinden ötürü tebrik etmek lazım” şeklinde konuştu.

“Başkanımız bizi hiç yalnız bırakmıyor”

Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik de tüm takımı tebrik ederek “Çok güzel bir maç oldu. Bütün takımı ve hocamızı tebrik ediyoruz. Trabzonspor’u da tebrik ederiz. Çok mutluyuz. Başkanımız sağ olsun bizi hiç yalnız bırakmıyor” dedi.

“Basketbolumuz daha güzel günler görecek”

Yönetim Kurulu Üyelerinden Erol Özmandıracı ise son dönemdeki maçlara oranla Trabzonspor karşısında seyirci rekorunun kırılmasına hatırlatmada bulunarak, “Maç çok heyecanlıydı. Başkanımızın da olması tabii bu heyecanı artırdı. Son dönemlerin en yoğun seyirci rekorunu kırdık. Bu da demek ki yönetimimizin ilk günden beri yarattığı heyecanın bir sonucu. Bunun devamını diliyorum. Basketbolumuz çok daha güzel günler görecek. En başta başkanımızın bize büyük desteği var. Hakikaten biz de çok heyecanlıyız. Basketbolu çok daha iyi yerlere getirmek istiyoruz. Ancak taraftarın desteği olmadan mümkün değil” diye konuştu.

Özmandıracı, Espor hakkında bilgi verdi

Espor dalındaki gelişmeler hakkında da bilgi veren Erol Özmandıracı, “Espor’da iki tane takımımızı kurduk; Wolfteam ve FIFA takımı. Bunlar geçen hafta tamamlandı. Sözleşmeler imzalandı ve oyuncularımız belirlendi. Dün de Wolfteam olarak ilk maçımıza çıktık ve mücadeleyi 2-0 kazandık. Basketbol ve Espor’un aynı salonda olmasını arzulayan bir pozisyondayım. Bununla ilgili de çalışmalarımız yoğunlaşacak. Espor’da çok daha fazla takım kuracağız ve bu alanda Türkiye’nin en başarılı takımı olacağız” ifadelerini kullandı.