• Diğerleri

Galatasaray yönetimi elini çabuk tutacak ve bu işi çözecek!

24 Kasım 2017 08:45- Son Güncelleme - 24 Kasım 2017 08:45
Google news abonelik

Son olarak Medipol Başakşehir'e 5-1 kaybeden Galatasaray'da Igor Tudor'un yerine isimler düşünülmeye başlandı. Öne çıkan isimse Fransız Laurent Blanc. Dursun Özbek yöneticilere bu ismi sorarken Fransız teknik adam firesiz olarak kabul gördü. 

 

Galatasaray'ın gideceği ilk isim Laurent Blanc

Galatasaray'ın gideceği ilk isim Laurent Blanc

Galatasaray Yönetimi’nin ortak kararı Laurent Blanc... Başkanın bu kez de Blanc kararını yöneticilerin onayına sunduğu öğrenildi.

Yapılan oylamada tecrübeli teknik adamın isminin, firesiz olarak kabul edildiği belirlendi. Böylece ilk aşama tamamlandı. Eğer Galatasaray’ın bir hoca ihtiyacı olursa, Sarı-Kırmızılılar’ın gideceği ilk adres Fransa olacak.

Tudor'un 2 maçlık kredisi kaldı!

Tudor'un 2 maçlık kredisi kaldı!

Özbek ve kurmayları henüz Blanc’la temasa geçmedi. Ancak menacerler vasıtasıyla 52 yaşındaki çalıştırıcıya mesaj gönderilmesi için bazı hazırlıklar yapılıyor. Tudor’un kredisi ise sadece 2 maçlık. Eğer Aytemiz Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarında olumsuz sonuçlar alınırsa, Hırvat hoca ile büyük ihtimalle yollar ayrılacak. Bu durumda Galatasaray Yönetimi, takımı tecrübeli, yıldızlarla çalışmış, başarılarla dolu kariyere sahip bir teknik adama emanet edecek. (Fanatik)

2 penaltı kararı veren Sırp hakem, tutuklandı!