Galatasaray'a döndü! Terim'in ekibinde yer alacak!

Galatasaray'da gelecek sezon Fatih Terim'in ekibinde yer alacak yeni isim belli oldu. Albert Riera, yeniden Galatasaray'a döndü. Riera hangi görevi yapacak?
12 Ağustos 2020 12:24- Son Güncelleme - 12 Ağustos 2020 12:25
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Gelecek sezon için yapılanan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in ekibinde de bir değişiklik yaşandı. Fatih Terim'in ekibine eski oyuncularından Albert Riera da katıldı.

Hasan Şaş, görevinden ayrılmıştı

Geride bıraktığımız sezon Galatasaray'da yardımcı antrenörlerden biri olan Hasan Şaş, görevinden ayrılmıştı. Şaş'ın ayrılığı sonrasında yeni yardımcı antrenörün kim olacağı merak edilirken, Albert Riera'nın Galatasaray'a dönüşü gerçekleşti. 

Riera, teknik ekipte yer alacak

Galatasaray'ın eski futbolcusu, İspanyol futbol adamı Riera yeni sezonda Fatih Terim'in ekibinde yer alacak. Riera'nın kısa zaman içinde antrenmanlara katılması bekleniyor. Riera dışında futbola veda eden Selçuk İnan da yine Terim'in ekibinde yer alacak isimlerden biri.

Albert Riera'nın Galatasaray performansı

Albert Riera'nın Galatasaray performansı

2011-12 Sezonu

●Albert Riera - 32 maç - 1 gol

2012-13 Sezonu

●Albert Riera - 35 maç - 2 gol - 1 asist

2013-14 Sezonu

●Albert Riera - 13 maç - 1 gol

Riera, hangi takımlarda oynadı?

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra Watford'un yolunu tutan Riera ardından Mallorca, Zavrc ve Koper'de oynamış ve 2015-16 sezonu sonrasında futbol kariyerini noktalamıştı.Riera, Olympiakos, Liverpool ve Manchester City formalarını da daha önce terletmişti.

RIERA, GALATASARAY VE HASAN ŞAŞ'IN AYRILIĞI HAKKINDA NE DEMİŞTİ? AJANSSPOR'A VERDİĞİ RÖPORTAJ İÇİN TIKLAYINIZ...

Galatasaray duyurdu! Riera

Galatasaray da, Albert Riera'nın yeni sezonda teknik ekipte yer alacağını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Galatasaray formasını 2011-2014 yılları arasında giyen Albert Riera, futbol takımımızın yeni sezon planlamasında teknik direktörümüz Fatih Terim’in yardımcı antrenör ekibinde yer alacak.''

 
 

Michael Jordan | Çaylak Sezonundan Sayıları ve Smaçları