Dursun Özbek, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın koalisyon yaptığını savundu

Akın Ungan
16.09.2023 - 15:20 | Son Güncellenme: 16.09.2023 - 15:26

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Galatasaray'a karşı koalisyon yaptığını savunarak, "Koalisyonla mücadele ederiz. Vız gelir tırıs gider" dedi.

Dursun Özbek, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın koalisyon yaptığını savundu

AJANSSPOR HABER

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Eylül ayı divan toplantısında üyelerin yaptığı eleştirilere cevap verdi. Camiaya birlik beraberlik çağrısında bulunurken, bir koalisyonla karşı karşıya olduklarını söyledi.

"Rakiplerimiz bile bize gıpta ediyor"

Özbek, ezeli rakiplerinin bile kendilerine gıptayla baktığını söyledi. Özbek, "Bize 'Bakın Galatasaray'ın attığı tesis temelinde tüm eski başkanları bir araya geliyorlar. Biz niye yapamıyoruz' diye gıpta ediyorlar" dedi.

"Karşımızda bir koalisyon var"

Özbek, yine ezeli rakiplerine atıfta bulunarak, "Bir koalisyon var şu an karşımızda. Güncel olayları takip ediyorsanız, bir koalisyon var. Biri bir yerden saldırıyor, ötekisi ona yol gösteriyor. Ötekisi öte yandan saldırıyor. 'Sen bunu böyle yaptın, Galatasaray böyle yapıyor' falan.. Dillerinde Galatasaray'dan başka bir şey yok" dedi.

İlgini Çekebilir
Galatasaray'dan Nürnberg'e 8 şampiyonluk çağrısı!
Habere Git

"Bu koalisyon vız gelir tırıs gider"

Özbek, "Biz bu kesimle, bu koalisyonla mücadele ederiz. Vız gelir tırıs giderler. Benim sizden ricam, siz de yapılan kavganın içinde, bu yapılan mücadelenin içinde ne olur bizim arkamızda durun. Bize destek olun. Biz hepimizin kavgasını veriyoruz" dedi.

Kemerburgaz'a Ocak'ta taşınacak

Galatasaray'ın Eylül ayı Olağan Divan Kurulu yaklaşık 250 üyenin katılımıyla Kemerburgaz'da yapılan yeni antrenman ve altyapı tesislerinin kaba inşaatında gerçekleştirildi. Söz konusu tesislerin yeni yılın ilk ayında yani Ocak'ta bitmesi bekleniyor. Galatasaray, Florya'dan Kemerburgaz'a taşınacak ve tesislere yine Metin Oktay adı verilecek.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler