AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray'a kızdı, Beşiktaş'a yolladı! Transferin perde arkası...

İlk Yayınlanma : 17 Ağu 2020 - 09:34 / Son Güncelleme : 17 Ağu 2020 - 09:43

Bernard Mensah, yeni sezonda Beşiktaş forması giyecek. Galatasaray ve Beşiktaş ile anılan Mensah transferinin perde arkası ortaya çıktı. Mensah, neden Beşiktaş'a transfer oldu. Dikkat çekici detay...

Galatasaray'a kızdı, Beşiktaş'a yolladı! Transferin perde arkası...

Kayserispor forması giyen Bernard Mensah, Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfer gündemine geldi ancak; siyah-beyazlılarla anlaştı. Mensah'ın Beşiktaş'a transferinin perde arkasında ilgi çekici gelişmeler yaşandı. Mensah transferinin perde arkasında neler oldu? Detaylar haberde...

Şükrü Hanedar, Berna Gözbaşı'yı kızdırdı

Sabah'ın haberine göre, Galatasaray İdari Direktörü Şükrü Hanedar’ın kendisinden habersiz şekilde Mensah'a mesaj atarak ikna etmeye çalıştığını öğrenen Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Ganalı orta sahayı Beşiktaş'a kiralama kararı aldı.

Galatasaray 1.7 milyon Euro verdi

Hanedar, 1.7 milyon Euro teklif yaptığı Ganalı orta sahadan, kendilerini beklemesini istedi. Mensah, bu mesajları Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'na bildirdi. Kendilerinden habersiz olarak oyuncuyla iletişime geçilmesine kızan Gözbaşı da Galatasaray'ın bu tavrına tepki gösterdi ve Beşiktaş'ın teklifini kabul etti.

Erdal Torunoğulları, süreci Gözbaşı ile başlatmıştı

Siyah-beyazlılarda ise transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları, geçen ay Kayseri'ye giderek süreci doğrudan Berna Gözbaşı ile görüşerek başlatmıştı.

Gözbaşı, Beşiktaş'a oyuncuyu verme kararı aldı

Gözbaşı, Mensah'ın kendisine G.Saray ile ilgili durumu bildirmesi sonrası Ganalı orta sahayı Beşiktaş'a verme kararı aldı.

Albayrak'tan son bir hamle geldi ama...

G.Saray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, önceki gün Kayseri başkanını aradı ancak beklediği yanıtı alamadı. Gözbaşı daha sonra, "Beşiktaş'a verilmiş sözümüz var. Artık G.Saray 10 milyon Euro dese bile olmaz" dedi.