• Diğerleri

Galatasaray'da ayrılık çanları çalmaya devam ediyor! Şimdi de...

19 Ocak 2019 08:38- Son Güncelleme - 19 Ocak 2019 11:38
Google news abonelik

Garry Rodrigues'in Al-İttihad'a transferi sonrası yabancı kontenjanında iki kişilik boşluk bulunan Galatasaray, Marcao'nun ardından bir golcü transferiyle transferi kapamayı planlıyordu. 

Ancak Ozan Kabak’ın transferi sonrasında dengeler değişti, bir stoper açığı belirdi. Semih Kaya’yı sadece kulübeyi güçlendirmek için düşünen teknik kadronun, Marcao ile beraber forma giyecek yeni bir takviye istediği öğrenildi.  

Savunmaya yeni bir yabancı almayı planlayan Cim-Bom, bunu bir yabancıyla çözeceği için takımdaki isimlerden birini gözden çıkaracak.

Takımdan ayrılması en muhtemel isim Feghouli

Takımdan ayrılması en muhtemel isim Feghouli

Tek kişilik kontenjanın açılması için Suudi Arabistan pazarı yine favori olarak görülüyor. Teknik direktör Fatih Terim, Al İttihad tarafından istenen Belhanda’nın gitmesine onay vermezken, gidecek isim olarak Feghouli favori gösterildi. 

Al İttihad ekibinin Feghouli için de girişimde bulunması, Cezayirli futbolcu konusunda sıcak gelişmeler olabileceği yorumlarına neden oldu. 

Diğer bir olasılık da Mariano ve Maicon’dan birinin gitmesi... Terim, 2 Brezilyalı oyuncusundan birinin satılması durumunda savunmasına takviye yapabilecek. (Milliyet)

Didier Drogba | İz Bırakanlar - Premier League