AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray'da Burak Elmas açıkladı! Divan Kurulu'na neden katılmadı?

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 30 Nis 2022 - 12:28 / Son Güncelleme : 30 Nis 2022 - 12:35

Galatasaray Divan Kurulu Olağanüstü Toplantısı, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda gerçekleştiriliyor. Toplantı öncesinde Galatasaray Başkanı Burak Elmas açıklamalarda bulundu

AJANSSPOR - HABER

Galatasaray'da sular durulmuyor...Galatasaray Divan Kurulu Olağanüstü Toplantısı, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda gerçekleştiriliyor. Toplantı öncesinde Galatasaray Başkanı Burak Elmas açıklamalarda bulundu.

"Katılmama kararı da bizim hakkımızdır"

Elmas, şu ifadeleri kullandı:

“Divan başkanımız dün kendi riyaseti ile ertesi gün için bir olağanüstü divan toplantısı organize etmeye karar verdi ve bize bildirdi. Biz toplantının gerek duyurulması gerekse organizasyonu için tüm gerekenleri yaptık. Fakat alel acele ve bugüne kadar yürütmüş olduğumuz ilişkinin dışına çıkarak böyle bir olağanüstü toplantı yapılmasını doğru bulmuyoruz. Divan Kurulumuzun bu kararı alma hakkı olduğu kadar, bu kadar kısa zaman içerisinde istişare yapmadan organize edilen bir toplantıya katılmama kararı da bizim hakkımızdır. Bu toplantıyı daha doğru şekilde organize etmeyi tercih edebilirlerdi. Bugüne kadar yapılan her toplantıya bizzat katıldım.”