• Diğerleri

Galatasaray'da flaş Ryan Donk gelişmesi!

Galatasaray'da adı Belçika takımlarıyla anılan Ryan Donk ile ilgili karar verildi. Donk, Galatasaray'dan ayrılacak mı? Yeni sözleşme imzalanacak mı? Son gelişmeler ve ayrıntılar...
30 Mart 2020 11:07- Son Güncelleme - 30 Mart 2020 11:13
Google news abonelik

Galatasaray forması giyen Ryan Donk ile ilgili bir transfer iddiası ortaya atıldı. Club Brugge, Donk'u transfer etmek mi istiyor? Donk, Galatasaray'dan ayrılacak mı? Yeni sözleşme teklif edildi mi? Donk ne düşünüyor? İşte son durum...

Donk'a Belçika'dan transfer teklifi

BURHAN CAN TERZİ

Belçika basını, Club Brugge’ün eski oyuncusu Ryan Donk’u transfer etmek istediğini iddia etti. Teknik direktör Phillippe Clement’in Donk’u çok beğendiği ve tecrübeli futbolcunun sezon sonunda sözleşmesinin biteceği vurgulandı.

Donk, 34 yaşına girdi

Galatasaray’da istenmeyen adamda son 2 yılda takımın jokerine dönüşen Ryan Donk 34 yaşına girdi.

Luyindama'nın yokluğunda savunmada oynadı

Luyindama'nın yokluğunda savunmada oynadı

Hollandalı futbolcu teknik direktör Fatih Terim’in en güvendiği isimlerin başında gelirken, Luyindama’nın yokluğunda savunmanın ağır yükünü çekti.

Donk'un sözleşmesi 1 yıl daha uzatılacak

Teknik heyet sözleşmesi sona erecem Donk’la ilgili yönetime olumlu rapor verirken, tecrübeli futbolcuyla daha düşük bir maaş karşılığında 1 yıllık daha sözleşme uzatılması planlanıyor.

Donk bu sezon Galatasaray'da kaç maçta oynadı?

Ryan Donk, Galatasaray'da bu sezon 32 maçta 2246 dakika süre aldı ve 3 gol 1 asistlik performans sergiledi.(AJANSSPOR ÖZEL HABER)

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 4