"Galatasaray'da hayata döndük"

Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen dört futbolcu, kulübün profesyonelleriyle bir görüşme yaptı. Teknik direktör Fatih Terim, hangi kiralık futbolcuların takımda kalmasını istiyor? Son gelişmeler...
1 Nisan 2020 08:30- Son Güncelleme - 1 Nisan 2020 08:34
Google news abonelik

Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen dört futbolcu, kulübün profesyonelleriyle bir görüşme yaptı. Lemina, Seri, Onyekuru ve Andone, Galatasaray'da kalacak mı? Yöneticilere neler söylediler? İşte yanıtı...

Lemina, Seri, Onyekuru ve Andone kalmak istiyor

Galatasaray’da kiralık olarak forma giyen ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Lemina, Seri, Onyekuru ve Andone kariyerlerini sarı-kırmızılı forma ile devam ettirmeyi amaçlıyor. Dört oyuncunun da kulüplerine dönmek istemediği ve Galatasaray’da kalma hedefinde oldukları belirtildi.

Kalmak için görüşme yaptılar

Skorer'de yer alan habere göre; İstanbul’da tekrar kendilerine geldiklerini düşünen ve bu durumun bozulmamasını isteyen oyuncular, sarı-kırmızılı yetkililerle yaptıkları görüşmelerde, kararlarını verdiklerinin altını çizdiler.

"Galatasaray ile yeniden hayata döndük"

"Galatasaray ile yeniden hayata döndük"

Futbolcuların, kulüp profesyonelleriyle yaptıkları sohbetlerde, “Galatasaray’da yeniden hayata döndük. Burada bir düzen kurmak istiyoruz” dedikleri öğrenildi.

Terim, Lemina ve Onyekuru konusunda sıcak

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in özellikle Lemina ve Onyekuru’nun kalmasını istediği ve bu çerçevede girişimlerini erken başlamasını istediği biliniyordu.

Şartlar uygun olursa Andone ve Seri de kalabilir

Andone ve Seri’ye de olumlu bakan Terim’in, şartlara göre bu iki futbolcunun da yeniden kiralanmasına sıcak bakabileceği belirtildi.

Gelecek sezon planlaması erken başlayacak

Gelecek sezon planlaması erken başlayacak

Galatasaray’da yaz dönemindeki hataya düşmeden gelecek sezonun planlaması için girişimlerini erken başlatılması kararı verilmişti.

Dört futbolcunun durumu ilk hedef

Koronavirüs nedeniyle askıya alınan çalışmaların hayatın normale dönmesiyle yeniden başlayacağı ve bu dört futbolcunun durumunun netleştirilmesinin ilk hedef olacağı dile getirildi.