AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray'da renk seçimi tarihi belli oldu

İlk Yayınlanma : 07 Haz 2021 - 15:51 / Son Güncelleme : 07 Haz 2021 - 15:58

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da renk seçimi, 7 Haziran Pazartesi günü saat 18.00’de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda yapılacak. İşte detaylar.

Galatasaray'da renk seçimi tarihi belli oldu

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray'da renk seçimi, 7 Haziran Pazartesi günü saat 18.00’de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda yapılacak.

Renk seçimi 7 Haziran'da

Kulüp sitesinden yapılan açıklamada, "Galatasaray Spor Kulübü Olağan Seçim Genel Kurul Toplantısı’nda kullanılacak oy pusulası için renk seçimi, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda 7 Haziran Pazartesi günü saat 18.00’de gerçekleştirilecektir.

Başkan adaylarından Sn. Işın Çelebi (8023), 7 Haziran 2021 tarihinde Divan Kurulu Başkanlığı’na sunmuş olduğu dilekçe ile seçime katılmama kararı aldıklarını beyan etmiştir" ifadelerine yer verildi.

Tüzüğün 61. maddesi uyarınca 12-19 Haziran 2021’de Olağan Seçim Genel Kurulu’na katılacak olan başkan adaylarının güncel listeleri aşağıdaki gibidir: 

BAŞKAN ADAYI

5569 Metin Öztürk

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

6939 A. Nasuhi Sezgin

7240 Bora İsmail Bahçetepe

8941 Rıza Tevfik Morova

9714 Erol Erkuloğlu

10401 Asena Yılmazkaya Dinçbaylı

11671 M. İsmail Sarıkaya

12433 M. Osman Aral

12959 Emre Alkin

13642 Dikran Gülmezgil

16937 Nihat Kırmızı

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI

7656 Sencer Seren

11583 Sinan Müderrisoğlu

13449 Halil Cem Burnaz

15618 Tanur Lara Yılmaz

17022 Ethem Baturalp Pamukçu

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 

4475 Fazıl Hortaçsu

7944 Mehmet Sadun Bozok 8147 Celal Canoğuz

9614 Ela Açar

9867 Ali Baran Öztürk

BAŞKAN ADAYI
7019 İbrahim Özdemir

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 

4903 Mustafa Torok Tanrıyar

7391 Mustafa Keten

7395 Hilmi Develi

10998 Volkan Vural

11367 Cemal Sedat Dayıoğlu

11982 Murat Atay

13179 R. Selim Demir

13547 M. Banu Kavak

13936 Ali Fatinoğlu

14384 Tamer Koldaş

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 

8988 Tunç Üner

9337 Reyhan Çelik
10148 Emre Eti

11760 Cenk Gönenç

16385 Deniz İsmail Aras

DENETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

10581 Özgür Soy
12637 İrfan Hüseyin Yıldız

15477 İsmail Özdoyuran

DENETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 

6381 Oktay Yüksel

12611 Erdoğan Ersan

15733 Orkun Kale

SİCİL KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

5281 Mehmet Bilen
5687 A. Turan Yurdakul

6797 A. Eşref Dikmen

7765 Erdoğan Menderes Osmanağaoğlu 

7965 Kemal Naci Ekşi

10647 Nazım Durak

11469 A. Pınar Altuğ Tüfekçioğlu

SİCİL KURUL YEDEK ÜYE ADAYLARI 

9908 Ekrem Öztürk

12627 Çetin Öner

13244 Işıl Şahin

DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 

4581 Ahmet Sabri Şenkal

5287 Ercüment Börekçi

7101 Osman Macit Söylemez

7376 Serhat Özalemdar

7566 İsmail Remzi Tözün
7835 Ayşen Sarıkan Tanırcan

9131 Arzu Tuncer

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 

3922 Yusuf Ziya Solakoğlu

7495 H. Engin Tuncer
7949 Altan Kavak 

8012 İbrahim Yıldız 

8794 Durmuş Özdemir 

BAŞKAN ADAYI
7102 Eşref Hamamcıoğlu

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 

6532 Osman Kocaman

6656 Tuncer Hunca

7593 Hayri Gürkan Eliçin

10047 Ahmet Arif Bağlıca

11026 Levent Yaz

11076 Ahmet Cemal Özgörkey

11576 Cenk Nuri Soyer

13004 Cevat Genç

14719 Ahmet Yavuz

14951 Ecem Tezel Aldanmaz

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 

9871 Mehmet Emre Mısırlı

13494 Emin Tan Bilge

15799 Murat Karaman

15900 Şükran Pelin Öztekin

16069 Yusuf Mutlu Yıldız

DENETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

9206 Ahmet Naim Oktay

13405 Suat Sarı

14908 Ahmet Kemal Kumkumoğlu

DENETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 

8959 Murat Özer

9933 Arda Nal

11147 Kamer Rodoplu

SİCİL KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 

5263 Sezai Enis Tulça

6459 Deniz Gün Enön

7782 Nihal Özfırat

8924 Ömer Faruk Dak

8934 Ali Esat Tansev

9303 Ayşe Esra Arslan

11429 Ali Erdal Katmer

SİCİL KURUL YEDEK ÜYE ADAYLARI 

9362 Utku Çağatay Aksoy

12437 Jano Kasal

12530 Mehmet Yaşar Asal

DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 

4907 Halil Akgül

6806 Bedii Süheyl Batum

7006 Cemil Dönmez

7078 Yusuf Bülent Pozam

7543 Erdan Çokay

8289 Ahmet Mert Yılmaz

9895 Mehmetcik Serol Acarkan

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 

4983 Nihat Hakkı Karaköse

5361 Hamza Yüksel Dinçer 

6808 Günaydın Özcebe 

7784 Aydın Önder

8272 Necdet Çolpan

BAŞKAN ADAYI
9320 Burak Elmas

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 

6884 Ali Polat Bengiserp

9160 Mehmet Remzi Sanver

9297 Başak Karaca

9401 Bikem Ardakoç Kanık 

10408 Turhan Özen

12313 Burçak Emre Zorlu 

14385 Şükrü Köksal Ünlü 

15143 Mustafa Özgür Kalelioğlu 

16158 Rezan Epözdemir 

16525 Özgür Işıtan Gün 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 

7581 İbrahim Reha Keskin

12116 Selim Sefada

14863 Abdulvahap Gazi Tanrıverdi

14900 Mehmet Polat Kalafatoğlu

16545 Ahmet Ozan Şener

DENETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 

3839 Asaf Savaş Akat

12211 Tolga Erem

16499 Emre Şehsuvaroğlu 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 

14026 Anıl Mertol 

15581 Barış Nane 

16433 Nazımcan Angın

SİCİL KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 

6750 Recep Şükrü Ergün

6857 Gülbin Erduran

7348 Mehmet Mustafa Kemal Yalman 

9120 Sedat Besen

10817 Sebla Kesim

12234 İlknur Gündem

12306 Halim Neyzi

SİCİL KURUL YEDEK ÜYE ADAYLARI 

7826 Zaynep Lale Özkut

11848 Adli Bora Palaska

13384 Ali Mert Ramazanoğulları

DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 

3660 Osman Alp Yalman

5348 Mithat Can Baydarol

7136 Tayfun Akçay

7675 Kemal Erimtan

8370 Ahmet Müçteba Kozikoğlu

8400 Halit Tural

9821 Banu Kaleağası Gürmen

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 

7742 Hasan Vedat Gürer

5787 Huriye Cumhuriyet Şahin

6064 Hüsnü Serdar Gökcan

9584 Yalçın Veziroğlu 

9881 Mehmet Mert Yılmaz 

BAŞKAN ADAYI
9798 Mehmet Yiğit Şardan

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 

7719 Özcan Çetin Soy 

9047 Abdurrahim Albayrak 

10963 Murat Yalçındağ 

11922 Ahmet Aslan

12578 Mete Serkan Sevim 

12589 Ömer Mafa

12994 Dorukhan Acar

13310 Begüm Özkan

13988 Murat Özkaya

16827 Murat Erkul

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 

8049 Esen Sirel Ongun 

10430 Levent Karadeniz

11802 Abdullah Günhan Aksoy

12399 Kerim Polat

16833 Hamit Karasu

DENETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

10655 İbrahim Anıl

11254 Ahmet İlerigelen

13857 Emir Otluoğlu

DENETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI

11272 Ali Ekinci

13358 Can Aydın

15498 Başar Gündüz 

SİCİL KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 

7806 Jale Ayşe Karaveli 

8054 Selçuk Erdoğmuş 

8273 Sedat Vanizor

8920 Neslihan Cengiz

10426 Aykut Uzunoğlu

11675 Necdet Nazmi Tarakçı

12290 Binnur Doğançe Zaimler

SİCİL KURUL YEDEK ÜYE ADAYLARI 

8991 Mustafa Uğur Müldür

9453 Ayper Somer

10227 Selami Özdemir

DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 

4645 M. Ömer Akad

6718 Nejat Güney

7215 Celal Ahmet Kalafatoğlu

8234 Tayfun Akgüner

8785 Mehmet Süha Balın

9348 Dinç Üner

9925 Tayfun Ayrancı

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 

4191 Ali Salih Özçakır

7652 Turgut Bilgin

7898 Ömer Engin Baysal

9031 Necati Tunç Sengül

9428 Ömer Demircioğlu