• Diğerleri

Galatasaray'da 'Samuray' pişmanlığı!

Süper Lig'de şampiyonluk yarışında lider Başakşehir'in gerisinde kalan Galatasaray, yaptığı yatırımların karşılığını alma noktasında sıkıntı yaşadı. Sarı-kırmızılılar, Nagatomo konusunda neden pişmanlık yaşıyor?
29 Haziran 2020 12:26- Son Güncelleme - 29 Haziran 2020 12:29
Google news abonelik

BURHAN CAN TERZİ - AJANSSPOR

Galatasaray bu sezon yaptığı birçok yatırımın karşılığını alamadı. Sakatlıklar, öngörülenin daha altından kalan performanslar Cimbom’un hem kadro yapısını hem oyun yapısını etkiledi. İşte detaylar...

Gomis gittikten sonra yapılan transferler beklentinin altında kaldı

Bafetimbi Gomis’ten sonra santrfor bölgesine yapılan Diagne, Mitroglou, Falcao takviyeleri şu ana kadar sarı-kırmızılılara Fransız golcüyü arattı. Bir başka hayal kırıklığı ise devre arasında yapılan tercihten kaynaklandı.

Sekidika kadroya dahil edildi, Nagatomo kadro dışında kaldı

Ara transfer döneminde Eskişehirspor’dan büyük umutlarla transfer edilen Jesse Sekidika’nın lisansı çıkarıldı. Sekidika’nın kadroya dahil olması sebebiyle bundan önceki iki şampiyonlukta büyük katkısı olan sol bek Yuto Nagatomo kadro dışında kaldı.

Saracchi iyi başladı, devamını getiremedi

Saracchi iyi başladı, devamını getiremedi

Sol bek mevkisinin yeni yüzü Saracchi Galatasaray kariyerine iyi başlasa da özellikle savunmada yaptığı pozisyon kayıpları ve hatalar güvensizliğe sebep oldu. 

Sekidika kaç dakika süre alabildi?

Nagatomo’nun kadro dışı kalması göze alınarak lisansı çıkarılan Sekidika ise şu ana kadar ligde sadece 28 dakika süre alabildi.

Saha göle döndü, hakem maçı oynatmaya devam etti