Galatasaray'da transfer için seçim bekleniyor! İki ayaklı operasyon...

19 Ocak 2018 09:13- Son Güncelleme - 19 Ocak 2018 09:13
Google news abonelik

Ara transferde henüz kadroya bir takviye yapamayan Galatasaray 20 Ocak'taki başkanlık seçiminin ardından gaza basacak. Operasyonun ilk bölümünde hedef Cengiz Ünder ve Kaan Ayhan. 

 

Ara transferin sessiz kulüplerinden Galatasaray, yarın seçimli kongrede kopacak fırtınayı bekliyor. Başkan Dursun Özbek, seçimi kazanması halinde transfer için tekrar düğmeye basacak. Hedefteki isimler ise aynı: Cengiz Ünder ve Kaan Ayhan... Teknik patron Fatih Terim’in kadrosunda görmeyi çok istediği genç yetenekler için Sarı- Kırmızılılar’da kesenin ağzının açılacağı da gelen haberler arasında. Cengiz’i Roma’dan satın alma opsiyonuyla kiralamayı düşünen Cim Bom, sezon sonunda kontratı bitecek olan Kaan Ayhan’ın ise bonservisini almayı hedefliyor.

Toplam maliyet 4 milyon euro

Toplam maliyet 4 milyon euro

Cengiz’in kiralanması için 1.5 milyon Euro, Kaan’ın bonservisi için de 2.5 milyon Euro’yu gözden çıkaran Galatasaray’da, önümüzdeki hafta İtalya’ya kalabalık bir ekiple çıkarma yapılması planlanıyor. Cengiz ve Kaan’ın transferi tamamlanırsa, hedefteki 4 takviyeden 2’si gerçekleşmiş olacak. Daha sonra sıra sol bek ve forvet transferine gelecek. (Fanatik)

11 kişi kaleyi kapattı! Duvar oldular...