Galatasaray'dan çağrı: 'Bu süreçte...'

30 Mart 2020 10:37- Son Güncelleme - 30 Mart 2020 10:37
Google news abonelik
Galatasaray'dan çağrı: 'Bu süreçte...'

Galatasaray Kulübü, dün Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim'le ilgili çıkan asılsız haberlerle ilgili bir açıklama yaptı:

"Dün akşam çeşitli medya organlarında, İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim’in sağlık durumlarıyla ilgili asılsız haberler yayınlanmıştır. Her süreçte olduğu gibi bu süreçte de sadece resmi mecralarımızdan yaptığımız açıklamalara itibar edilmesi hususunu bir kez daha önemle hatırlatmak isteriz. Ayrıca, Ülkemizin ulusça salgına karşı hep birlikte mücadele verdiği bu günlerde; toplumu ayrıştırıcı, birbirine düşürücü, asılsız ve iftira nitelikli haber yapanlarla ilgili gerekli yasal işlemler kulübümüz tarafından başlatılmıştır. İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak'ın tedavisi 18 Mart Çarşamba (13. Gün), Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Günay'ın 24 Mart Salı (7. Gün) ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim’in 23 Mart Pazartesi (8. Gün) tarihinden bu yana tedavileri hastanede devam etmektedir."

Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı, babasının durumunun iyi olduğunu ancak henüz ikinci test sonuçlarının açıklanmadığını ifade etmişti. Abdurrahim Albayrak da test sonuçlarının henüz gelmediğini yazmıştı. 

Fortuna Düsselforf - Paderborn (0-0) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20