Galatasaray'dan Cem Uzan Açıklaması | Sponsorluk

Orhan Gülek
18.06.2023 - 20:31 | Son Güncellenme: 18.06.2023 - 20:42

Galatasaray, Cem Uzan'ın yeni şirketiyle sponsor olacağı ve Paris'te görüşmeler yapıldığı haberlerinin gerçek dışı olduğunu açıkladı. İşte tüm detaylar

AJANSSPOR - HABER

Galatasaray, sosyal medyada Cem Uzan'ın yeni şirketiyle sponsor olacağına dair iddialar üzerine açıklama yaptı.

Galatasaray'dan sponsorluk açıklaması

İşte Galatasaray'dan yapılan açıklama;

"Kulübümüzün tüm sponsorluk görüşmeleri bu konuda yetkili bir komite tarafından yürütülmektedir. Bu görüşmeler arasında son günlerde sosyal medya ve basın organlarına konu olan kişi ve kurumlar bulunmamaktadır. Bu çalışmalarda öncelikli amacımız, kulübümüzün şanlı geçmişine, geleneklerine ve Galatasaray markasına yakışan sponsorlarla iş birliği yapmaktır."

Cem Uzan'dan Galatasaray'a 72 milyon Euro'luk sponsorluk iddiası

İddiaya göre Paris'te yaşayan iş insanı Cem Uzan, 19 Haziran'da Galatasaray Kulübü'ne 72 milyon Euro'luk sponsorluk ve hediye olarak Mauro Icardi bonservisi teklifini gönderecek.

İlgini Çekebilir
Galatasaray’ın transfer listesinde kimler var?
Habere Git

Icardi transferinde Cem Uzan teklifi

Sözcü'de yer alan habere göre Galatasaray eski yöneticilerinden olan Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ural Aküzüm ile Paris'te buluşup Mauro Icardi transferiyle ilgili görüşen Cem Uzan'ın kurduğu yeni marka ile sponsorluğa talip olduğu belirtildi. Uzan'ın teklifinin "Ali Sami Yen Stadı'nın 5 yıllık isim sponsorluğu, Galatasaray forma reklamının 5 yıllık sponsorluğu ile Mauro Icardi'nin PSG'den 40 milyon euroluk bonservisinin alınıp Galatasaray'a 4+1 yıllık hediye edilmesini" içerdiği sızan bilgiler arasında. Cem ve Hakan Uzan kardeşler, Paris'te finans ekipleriyle 5.5 saat sponsorluk teklifi toplantısı yaptı.

Cem Uzan'ın paylaşımı

Cem Uzan, kendisine ait twitter hesabından, "Sevgili kardeşim Ural ile Galatasaray ve Icardi konuşurken. Icardi gelmeli. Şampiyonlar Ligi gelmeli. Biz bunu yapacağız." dedi.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler