Galatasaray'dan Emre Akbaba için iki flaş karar!

2 Şubat 2020 13:00- Son Güncelleme - 2 Şubat 2020 10:03
Google news abonelik

Galatasaray'da yaşadığı ağır sakatlık sonrasında başarılı bir şekilde sahalara dönen Emre Akbaba ile ilgili karar verildi. Sarı-kırmızılılar, sezon bitiminde 10 numarayı Emre Akbaba'ya verecek. Emre Akbaba'nın sözleşmesi uzatılacak mı? Gelişmeler ve detaylar haberimizde...

10 numara Emre Akbaba'nın olacak

Devre arasında Belhanda’yı gönderemeyen Sarı-Kırmızılılar, sezon bitiminde 10 numarayı Faslı futbolcudan alıp Emre Akbaba’ya verecek. Younes Belhanda da 10 numarayı henüz Wesley Sneijder takımdan ayrılmadan önce sırtına geçirmişti.

Emre Akbaba'ya yeni kontrat önerilecek

Emre Akbaba'ya yeni kontrat önerilecek

Sakatlık sonrası müthiş bir geri dönüş yapan Emre Akbaba’ya yeni kontrat önerecek olan Galatasaray, yıldız futbolcunun performansını bir başka hamleyle daha ödüllendirecek. 27 yaşındaki orta saha oyuncusu, yeni sezonda 10 numaralı formayı sırtına geçirecek.

Belhanda ayrılmamıştı

Belhanda ayrılmamıştı

Devre arasında Belhanda’yı gönderme kararı alan, ancak Faslı futbolcunun teklifleri geri çevirmesiyle bu amacına ulaşamayan Sarı-Kırmızılılar, oyuncunun formasını Emre Akbaba’ya verecek.

Belhanda, 10 numarayı Sneijder'den aldı

Belhanda da, Wesley Sneijder henüz Galatasaray’dan ayrılmamışken 10 numarayı giymiş, Hollandalı futbolcu bu karar sonrası sarı-kırmızılı kulübe veda etmişti.

Emre Akbaba'nın sözleşmesi ne zaman bitecek?

Emre Akbaba'nın sözleşmesi ne zaman bitecek?

Emre Akbaba’nın mukavelesi 2021 yılında sona eriyor. Sarı-Kırmızılılar, yaz döneminde yıldız futbolcunun kontratını 2024’e kadar uzatmayı planlıyor. Oyuncunun yıllık 1 milyon 750 bin Euro olan maaşında ise bir değişiklik yapılmayacak. Belhanda’nın da Arap kulüplerine satılması hedefleniyor. (Fanatik)