Galatasaray'dan genel kurul kararı!

Son dakika Galatasaray Haberleri: Galatasaray Olağan Genel Kurul’u ne zaman yapılacak? Galatasaray Divan Kurulu bu ay hangi tarihte? Galatasaray yönetimi genel kurul için ne düşünüyor? Tüm detaylar…
18 Eylül 2020 09:30- Son Güncelleme - 18 Eylül 2020 15:57
Google news abonelik

Burhan Can TERZİ-AJANSSPOR ÖZEL

Koronavirüs süreci sonrası alınan tedbirler doğrultusunda derneklerin genel kurulları 24 Temmuz tarih kadar ertelenmiş sonra da bu karar 31 Ekim’e kadar uzatılmıştı. Dolayısıyla Galatasaray’da da mart ayında olağan şekilde yapılması planlanan 2020 mali ve idari genel kurulu gerçekleşmemişti.

28 Kasım tarihi planlanmıştı...

Sarı-kırmızılı camia genel kurulun ne zaman gerçekleşeceğini merakla beklerken, önce 28 Kasım 2020 tarihine bir planlama yapılmış ancak; şu ana kadar resmi bir açıklama da gelmemişti.

Doğrudan seçime gitme fikri

Galatasaray'ı 2021 yılı mayıs ayında da bir seçim bekliyor. Süreçle ilgili bir değerlendirme yapan Galatasaray yönetiminde bazı isimlerin 2020 ve 2021 genel kurullarını yapmadan mayıs ayında doğrudan seçime gidilmesini önerdiği ve bu durumun gündeme alındığı öğrenildi.

Camianın beklentisi ne?

Camianın beklentisi ne?

Ancak; camiada acilen bir genel kurul yapılmasını isteyenlerin sayısı da oldukça fazla. Genel kurulla ilgili, en yakın zamanda yönetime bir çağrı yapılması bekleniyor.

Divanın tarihi belli oldu

Galatasaray’da pandemi süreci sebebiyle bir süredir video konferans sistemiyle gerçekleşen olağan divan kurulu toplantısının bu ayki tarihi de belli oldu. Galatasaray’da divan kurulu toplantısı 26 Eylül’de gerçekleştirilecek. Bu ay gerçekleştirilecek toplantıda üyelerin yönetime genel kurulla ilgili sorular yöneltmesi bekleniyor.

James Harden - En İyi Oyunlar | NBA 2015/16 - 2019/20