Galatasaray'ın gençlerinden açıklamalar: 'Daha farklı olabilirdi'

5 Aralık 2018 16:15- Son Güncelleme - 5 Aralık 2018 19:15
Google news abonelik

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası 5. tur ilk maçında Keçiörengücü'nü deplasmanda 2-1'lik skorla mağlup ederken bu maçta forma giyen genç futbolcular GS TV'ye açıklamalarda bulundu. 

Yunus Akgün

“Uzun bir süre sonra ilk defa Galatasaray formasıyla ilk 11 oynadım. Bunun için hocalarıma teşekkür ederim. Zor bir maçtı. Net pozisyonlar kaçırdık. Daha farklı olabilirdi. Bütün takım arkadaşlarımı ve ağabeylerimi tebrik ederim. Umarım her şey daha iyi olacak.” 

Recep Gül

Recep Gül

“Oyuna girdiğim için çok mutluyum. Güzel bir maçtı. Bu maçta bize şans veren hocalarımıza teşekkür ederim. Umarım bu şansı iyi değerlendirmişizdir. Saha suni çimdi. Pek alışık değildik ama yine de galip gelmesini bildik. Tüm ağabeylerimin, takım arkadaşlarımın ayağına sağlık. Bir sonraki maçı da alıp devam etmek istiyoruz.” 

Abdussamed Karnuçu

Abdussamed Karnuçu

“Güzel bir galibiyet aldık. Herkesi tebrik ederim. Böyle bir ortamda bu insanların arasında olmak çok mutluluk verici bir şey. Umarım devamı gelir ve böyle galibiyetler almayı sürdürürüz."

Ali Yavuz Kol 

“Benim için çok özel bir duygu. Çünkü ilk maçım oldu. Son dakikalarda girdim. Girmeyi de bekliyordum. Çok heyecanlıydım ama bunu yansıtmamaya çalıştım. Çok pozisyon kaçırdık ama yine de 2-1’lik skorla güzel bir galibiyet aldık. Umarım böyle devam eder, çok mutluyuz.”

Gökay Güney

Gökay Güney

“Öncelikle karşı takımdaki ağabeylerimi tebrik etmek istiyorum. Çok iyi mücadele ettiler Fair-play çerçevesinde bir maç geçti. Benim için de çok güzel bir maçtı. Fatih Hocama ve onun bütün yardımcılarına, altyapı hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Çok büyük emekleri var üstümüzde. 2-1 kazandık ama çok pozisyona girdik. Daha farklı bir skor alabilirdik, olmadı. Umarım diğer maçta daha iyi oynayıp daha iyi bir sonuç alacağız.” 

Celil Yüksel 

Celil Yüksel 

“İyi bir maç oldu. Rakibimizi tebrik ediyorum. Bize karşı çok güzel mücadele ettiler. Bazı zamanlar top bizdeydi. Biz oynadık. Ağabeylerimiz de bize saha içinde çok yardımcı oldular. Beş gençle oynadık bugün. Umarım daha çok yükselir bu sayı. Hocalarımıza çok teşekkür ederiz.”

İsmail Çipe

“Çok farklı duygular içerisindeyim. Bir resmi maçta ilk kez sahaya çıkan 11’de yer aldım. Zor bir maç olacağını biliyordum. Çünkü bu tarz takımlarla bu sahalarda oynamak zor oluyor. Ama biz genç kardeşlerimizle, ağabeylerimizle iyi bir galibiyet aldık. İlk maç olarak bu sahada güzel bir sonuç. Çünkü seyirciler anlayamayabilir ama saha çok sert. Pas yaptığımız zaman top sekerek gelebiliyor. Ama yine de iyi bir sonuçla ayrıldık. Ben mutluyum, umarım devamı gelir.”

Ahmet Çalık

Ahmet Çalık

“Genç oyuncularımız iyi niyetleriyle mükemmel bir performans ortaya koydular. Güzel bir galibiyet aldık. Biraz pozisyon verdik ama hatalarımızdan ders çıkaracağız. Daha iyi olacağız. Gelişmeye devam.”

Tek kelime ile İnanılmaz! Top gol olmamak için...