Galatasaray'ın gündemindeki Remy'e büyük suçlama:O bir yalancı!

19.01.2018 - 21:40 | Son Güncellenme: 19.01.2018 - 21:40

Galatasaray'ın transfer listesinde olduğu iddia edilen Fransız golcü Remy için ,İspanyol ekibi Las Palmas Teknik Direktörü Paco Jemez "yalancı" ifadesini kullandı.

Devre arası transfer döneminde ismi Galatasaray  ile anılan Las Palmas'ın Fransız golcüsü Loic Remy için teknik direktörü Paco Jemez'den ağır ifadeler geldi.

GERÇEKLERİ ANLATMIYOR O BİR YALANCI

Las Palmas Teknik Direktörü Paco Jemez, Las Palmas'a dönmeyeceğini ve takımdan ayrılacağını açıklayan Remy için "Remy hakkında düşüncelerim çok net. Onunla 30 kişi önünde konuştum. Herkes biliyor ne söylediğimiz. Ama Remy gerçekleri anlatmıyor, o bir yalancı" sözlerini kullandı.

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan 31 yaşındaki golcü, "Teknik direktör bana b*k parçasıymışım gibi davrandı. Benimle konuşacak cesareti yoktu ve gitti başkana şikayet etti. Las Palmas'a dönmüyorum" şeklinde konuşmuş ve Jemez'i suçlamıştı.

LOIC REMY NE DEMİŞTİ?

"Takıma dönmüyorum çünkü teknik adam tarafından saygısızlığa maruz kaldım. Anahtar oyuncu olduğumu söylemiyorum ancak takımın en skorer futbolcusuydum. Aniden beni kenara attılar. Buradan ayrılmalıydım ancak mücadele etmek istedim. Takımımı La Liga'da tutmak için savaşmak istedim. Teknik adam geldi ve kadro dışı bırakmaya karar verdi. Ben ve Tannane akşam yemeğine geç kaldık. Sadece 1 dakika geç kaldık. Bahaneye gerek yok, profesyoneller olarak zamanında orada olmalıydık ancak teknik adamın iki oyuncuyu böyle hedef alması için bir sebep değil. Bana b*k parçasıymışım gibi davrandı"

Senin için hazırladığımız haberler