Galatasaraylı Eski Yönetici: "Kadıköy'de şampiyonluğa yürürüz"

Fenerbahçe - Galatasaray derbisini kim kazanır? Mustafa Kapı neden kadro dışı kaldı? Galatasaray'ın Eski Yöneticisi Cem Kınay, sarı-kırmızılıların gündemini değerlendirdi.
17 Şubat 2020 19:10- Son Güncelleme - 17 Şubat 2020 16:34
Google news abonelik

Galatasaray’ın Eski Yönetim Kurulu Üyesi Cem Kınay, sarı-kırmızılıların gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Cem Kınay, Galatasaray’ın Kadıköy’de kazanacağını belirtti. Kınay, kadro dışı bırakılan Mustafa Kapı’nın ise yanlış yönlendirildiği fikrinde.

Radyospor’da Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Cem Kınay’ın açıklamaları şu şekilde:

Cem Kınay: ”Malatyaspor maçı bir galibiyetten fazlasıydı”

Kupa maçının etkilerini gördük ama maç güzel oldu. İki takım da iyiydi. Verilen, verilmeyen pozisyonlar var. Her maçta hakem ve VAR hataları olmaya devam ediyor. Galatasaray’ın Malatyaspor maçını kazanması önemliydi. Alınan 3 puan değil, 15 puan gibiydi. Bir galibiyetten fazlasıydı.

Cem Kınay: ”Kadıköy’de galip geleceğimizi düşünüyorum”

Cem Kınay: ”Kadıköy’de galip geleceğimizi düşünüyorum”

Galatasaray adına derbi çok önemli. Ben bu sene o sene diyorum. Kadıköy’de galip geleceğimizi düşünüyorum. Fenerbahçe’yi yenip şampiyonluk yürüyüşüne devam ederiz. 1-0 olsun bizim olsun düşüncesi var. 1-0 biten maçlarda da 3 puan alıyorsunuz. Kadıköy’de 1-0 da olsa 3-0 da olsa 3 puan almış oluyorsunuz. Fatih Terim’in kariyerinde Kadıköy’de derbi kazanmadan olmaz. Daha önce galibiyeti var ama bu dönem için konuşuyorum.

“Adem tahmin edilenden daha fazla katkı veriyor”

“Adem tahmin edilenden daha fazla katkı veriyor”

Falcao, dünyanın en önemli golcülerinden birisi. Çok değerli bir oyuncu. Galatasaray’a katkı veremediği için tenkit ediliyor. Daha çok maç var. Falcao’ya da ihtiyaç var. Galatasaray için zorlu bir dönem. Şampiyonluk için tüm maçlar önemli. Adem de olabilir, Falcao da oynayabilir. Adem, tahmin edilenden çok daha fazla katkı veriyor. Böyle oyuncular, hangi yaşta olursa olsun konsantre olursa faydalı olabiliyor. Adem’i alkışlamak lazım.

Cem Kınay: ”Mustafa Kapı’yı yanlış yönlendiriyorlar”

Mustafa Kapı’yı herhalde birileri yanlış yönlendiriyor. Yetenekleri var. Ona tavsiyem Ali Yavaş ya da Fatih Terim hocasını dinleyerek onların öngördüğü anlaşmayı yapması. Altyapıya yatırım yapılıyor. Takımlar da altyapıdan faydalanmak istiyor. Altyapıdan yetişen Arda, Ozan gibi isimler var. Mustafa’yı menajerlerinin yanlış yönlendirdiğini düşünüyorum. Mustafa Kapı böylece kazanan olur.

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi ne zaman?

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi ne zaman?

Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki dev derbi, 23 Şubat Pazar günü Kadıköy'de oynanacak.  Ülker Stadı'ndaki zorlu maç saat 19:00'da başlayacak.

Kadın futbolcudan artistik gol