AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaraylı Erick Pulgar şaşkınlık yarattı

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 13 Mar 2022 - 16:45 / Son Güncelleme : 13 Mar 2022 - 16:53

Galatasaray’ın devre arası transfer döneminde kadrosuna kattığı Şilili futbolcu Erick Pulgar'ın takımı Fiorentina'nın gözlemcileri oyuncu için şaşkın durumda

Devre arası transfer döneminde İtalyan temsilcisi Fiorentina'dan kiralanan Erick Pulgar'ın durumu süre alamamasından dolayı şaşkınlık yaratıyor. 

Raporları olumsuz

Şilili futbolcu Erick Pulgar'ı kendi gözlemcileri aracılığıyla takip eden Fiorentina, yıldız futbolcunun bir türlü istediği süreleri alamaması karşısında şaşkınlık yaşıyor. Galatasaray'da beklenen süreyi alamayan Pulgar için Türkiye'den İtalya'ya giden raporlarda olumsuz ifadeler kullanılıyor.

Felipe Melo'ya benzetilmişti

Transfer olduğu zaman Galatasaraylı taraftarlar tarafından Felipe Melo'ya benzetilen Pulgar Melo ile ilgili yöneltilen soruya “Melo’yu tanıyorum. Sahada karakterini gösteren ve saygı değer bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Dışarda sakin bir insanım ve sahaya çıkınca farklı bir karaktere bürünüyorum. Galatasaray formasını giydikten sonra sahaya girince gerçekten farklı oluyorum” yanıtını vermişti. Sarı kırmızılı takımla Süper Ligde 5 maçın 4'ünde 137 dakika sahada kalabilen Pulgar, Avrupa Ligi'ndeki Barcelona maçında ise forma şansı bulamadı.