G.Antep BB taraftar desteği bekliyor

05.11.2015 09:08 - Son Güncelleme -
G.Antep BB taraftar desteği bekliyor

Mavi-beyazlı kulübün başkanı Osman Toprak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde geride kalan haftalarda alınan sonuçların takımın geleceği açısından umut verici olduğunu söyledi.

Alınan güzel sonuçların devamını galibiyetlerle getirmek istediklerini dile getiren Toprak, "10 haftalık dönemde namağlup ilerliyoruz ve bu sayede Türkiye'de önemli bir yere sahibiz. İnşallah böyle devam ederiz" dedi.

Toprak, kendi sahalarında galibiyet elde etmekte zorlandıklarını, toplanan puanların büyük bölümünü de deplasmanda elde ettiklerini vurguladı.

Daha fazla seyirci çekmeyi amaçladıklarını dile getiren Toprak, "Taraftar desteğini tam olarak göremediğimiz için motive olmakta sıkıntı çekiyoruz ve istediğimiz performansı göstermekte sıkıntı yaşıyoruz. Ümit ediyorum ki güzel sonuçlar almaya devam ettikçe taraftarlar da yanımızdaki yerlerini alacaktır. Bu noktada yönetim kurulu olarak önemli çalışmalar yapıyoruz." 

Bu hafta Alanyaspor ile karşılaşacaklarını belirten Toprak, taraftar desteğiyle bu maçı kazanıp yenilmezlik serisini sürdürmek istediklerini sözlerine ekledi.

"Moral kaynağı"
Teknik direktör Hakan Kutlu ise elde ettikleri serinin, takımın moral ve motivasyonunu artırmaya katkı sağladığını vurguladı.

Yenilmemelerine rağmen özellikle iç sahada galip gelme konusunda sıkıntı yaşadıklarını aktaran Kutlu, "Galibiyet sayımızı artırmamız lazım. Bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ortaya çıkan istatistikler çok güzel ama bunun bizi rehavete itmesine izin vermeyeceğiz. İnşallah yolumuza böyle devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

İşte Arda Turan - Berkay kavgasının hastane görüntüleri!

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up