• Diğerleri

Gaziantep FK'da WhatsApp grubunda antrenman kavgası

26 Mart 2020 15:53- Son Güncelleme - 26 Mart 2020 16:01
Gaziantep FK'da WhatsApp grubunda antrenman kavgası

Salim MANAV - 

Gaziantep Futbol Kulübü’nde dün antrenmanlara başlama tarihinin değişmesinin açıklanmasının ardından Kırmızı Siyahlılarda büyük bir kaos yaşandı.

Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin antrenman yapmak isteyen futbolcuların saat 11.00 ile 17.00 arasında tesiste antrenman yapabileceğini açıklamasıyla birlikte kulüp kondisyoneri bu duruma sert çıkış yaptı.

Gaziantep FK'da dün sportif direktör Fatih Ibradi, futbolcular ve teknik ekibin bulunduğu ortak WhatsApp grubundaki yazışmaları hararetli anların yaşanmasına neden oldu. Başkan Mehmet Büyükekşi’nin antrenmanların 3 Nisan’a kadar ertelenmesini kulüp resmi sitesi üzerinden açıklamasından sonra sportif direktör Fatih Ibradi ortak WhatsApp gurubunda “Tesiste antrenman yapmak isteyenler Erdal Güneş ile irtibata geçsin” yazdı ve ortalık bir anda karıştı.

Kulüp kondisyoneri Ciprian devreye girerek Ibradı’ye cevap verdi. “Herkesin evine video gönderdim, herkes evinde çalışmalar yapsın. Takımın kondisyoneri benim ve nasıl antrenman yapılacağına ben karar veririm” diyen Ciprian’ın bu sözlerine Sumudica’da dahil olurken Romanya’da bulunan hoca; “Bu takımın teknik direktörü hala benim. Bu durumu başkan ile konuşacağım" demesiyle birlikte ortalık bir anda buz kesti.

7. Hafta / Schake 04 - Köln: 1-1 (Özet)