• Diğerleri

Gaziantepli futbolcu, gazetecinin üzerine yürüdü!

Gaziantep FK’lı futbolcu Kenan Özer, performansını ve bazı davranışlarını eleştiren Gaziantep Güneş Gazetesi Spor Müdürü Ali Budak'ın üzerine yürüdü. İşte detaylar...
29 Haziran 2020 20:14- Son Güncelleme - 29 Haziran 2020 20:19
Google news abonelik
Gaziantepli futbolcu, gazetecinin üzerine yürüdü!

Gaziantep Futbol Kulübü ile Antalyaspor arasında oynanan maçın başlama düdüğünden hemen önce saha kenarında ilginç anlar yaşandı.

Gaziantep FK’lı oyuncu Kenan Özer'in performansını ve bazı davranışlarını eleştiren Gaziantep Güneş Gazetesi Spor muhabiri Ali Budak büyük bir şok yaşadı.

Konuyla alakalı olarak Ajansspor’a konuşan gazeteci Ali Budak: "Kenan’ın ve düşen performansını ve bazı disiplinsiz hareketleriyle alakalı gazetemde ve sosyal medya hesaplarımdan eleştirilerde bulundum. Sadece Kenan değil kimin performansı iyi veya kötüyse ona göre haber yapıyoruz. Çünkü işimiz bu. Gazetemde oyuncularla alakalı iyi olduğu dönemlerde yaptığım haberler hala mevcut ancak eleştiriyi kabullenememe ve hazmedememenin vermiş olduğu öfkeyle Kenan Özer Gaziantep FK ile Antalyaspor arasında oynanan maç öncesi üzerime yürüdü. Biz gazeteciyiz ve eleştirmekte işimizin bir parçası. Kenan seramoniden hemen önce el kol ve kafa hareketleriyle beni tahrik etti daha sonra üzerime yürüdü. Kenan Özer’in yaptığı bu davranışlar karşısında tepki vermedim. Herkesin gözü önünde gelişen olaylardı bunlar. Kenan Özer’i kendi kulüp medya sorumlusu engelleyerek olayın daha da büyümesinin önüne geçti. Ben doğru bildiğim yoldan asla şaşmayacağım. Umarım kulüp gereken uyarıları yapar." dedi.

Bu kez hakem futbolcu dövdü! İşte o görüntüler...