'Gazza' şok suçlama ile karşı karşıya! Taciz...

'Gazza' lakabıyla da bilinen İngiliz futbolunun efsane ismi Paul Gascoigne, cinsel saldırı suçlaması ile karşı karşıya. İngiliz Ulaştırma Polisi'nin yaptığı açıklamada, 51 yaşındaki futbolcunun İngiltere'nin Durham kentine giden trende bir kadını elleyerek cinsel saldırıda bulunduğu aktarıldı. Peki, Paul Gascoigne kimdir, kaç yaşında? Gascoigne taciz ile suçlanıyor!
19 Kasım 2018 20:33- Son Güncelleme - 19 Kasım 2018 20:33
Google news abonelik
'Gazza' şok suçlama ile karşı karşıya! Taciz...

'Gazza' lakabıyla da bilinen İngiliz futbolunun efsane ismi Paul Gascoigne, cinsel saldırı suçlaması ile karşı karşıya. İngiliz Ulaştırma Polisi'nin yaptığı açıklamada, 51 yaşındaki futbolcunun İngiltere'nin Durham kentine giden trende bir kadını elleyerek cinsel saldırıda bulunduğu aktarıldı.

İngiliz futbolcu Paul Gascoigne'nin 20 Ağustos tarihinde Durham'a giden trende bir kadın yolcuya cinsel tacizde bulunduğu belirtildi.

 İngiliz Ulaştırma Polisi'nden yapılan açıklamada, 51 yaşındaki futbolcunun bir kadına dokunarak cinsel saldırıda bulunmakla suçlandığı ve 11 Aralık'ta Newton Aycliffe Magistrates Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacağı ifade edildi.

İngiliz Ulaştırma Polisi sözcüsü,  2003 tarihli Cinsel Suçlarla Mücadele Yasasının 3. maddesine rağmen işlenen suçlara karşı geriye dönük olarak dava açılmasına imkan veren 'postal requisition' isimli mahkeme celbi sayesinde Paul Gascoigne hakkında dava açılmasının mümkün olduğunu aktardı.

PAUL GASCOİNGNE KİMDİR?

Toplam 57 kez İngiltere Milli Takımı forması giyen Paul Gascoigne; Newcastle, Tottenham, Everton, Rangers ve Lazio gibi önde gelen kulüplerde top koşturduğu kariyeri boyunca çok sayıda skandalla gündeme geldi.

Öte yandan İngiliz eski futbolcu, kariyerini noktaladıktan sonra uzun süre alkol tedavisi görmüştü. (Sputnik)

2 penaltı kararı veren Sırp hakem, tutuklandı!