Gelsin Hayat Bildiği Gibi 11. bölüm izle - HD Reklamsız İzle

29.09.2022 - 16:15 | Son Güncellenme: 29.09.2022 - 16:20

SHOW TV'de ekranlara gelen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi merak konusu olmaya başlandı. Yeni bölüm izle, reklamsız izle ve 11. bölüm hd yayın gibi detaylar...

AJANSSPOR HABER

SHOW TV'nin yeni dizisi ve en çok izlenenler arasına giren Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisi merak konusu olmaya devam ediliyor. Dizinin bu akşam yayımlanacak olan yeni bölümü saat kaçta ve reklamsız izle gibi aramalar da sürüyor. İşte diziye dair merak edilen detaylar...

'Gelsin Hayat Bildiği Gibi', ne zaman yayımlanacak?

'Gelsin Hayat Bildiği Gibi', yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00'de SHOW TV'de

Yeni bölümde neler olacak?

Songül çevirmedeyken bir araç görev arkadaşına çarpıp kaçar. Songül aracı kullananları metruk bir evde köşeye sıkıştırırken nasıl bir düğümü çözdüğünden haberi yoktur. Nejat, Osman’ın cesedini bulduktan sonra peşindeki kızı koruyan tehlikeli birilerinin varlığından şüphelenmeye başlar. Kızı ne kadar çabuk bulursa tehlikeyi de o kadar çabuk ortadan kaldıracağını düşünürken Songül'ü hiç beklenmediği bir yerde görür. Aylin ise Esra’nın oynadığı oyun yüzünden Sanem’le karşı karşıya gelir. 

Bu oyun Aylin’in ilk kez Oğuz’a sert davranmasına neden olur. Gizem, Rıza’dan gelen dadılık teklifini annesinin imaları yüzünden nazikçe reddeder ancak genç kız annesiyle birlikte kendini mecburiyetten Rıza’nın kapısında bulur. Ozan ve Sanem akşam yemeğinden sonra Esra’yı kontrol altına aldıklarını düşünseler de Esra’nın habersizce Ozan’ın ailesiyle tanışmaya gitmesi ikiliyi zor durumda bırakır. Çıkan rapora inanmayan Melek, araştırmasına devam eder. Ulaştığı bilgi Melek’in umutlarını tekrar yeşertir. Sadi ve Songül’ün öğrendiklerini emniyete bildirmek için yola çıktıkları gece ikilinin hiç tahmin etmediği bir adreste son bulur.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları kimdir?

Yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler bir arada.

Senin için hazırladığımız haberler