• Diğerleri

Gençlerbirliği oyuncusu hakkında flaş iddia! '6 ay men cezası alabilir'

8 Mayıs 2018 16:42- Son Güncelleme - 8 Mayıs 2018 16:45
Google news abonelik
Gençlerbirliği oyuncusu hakkında flaş iddia! '6 ay men cezası alabilir'

Hollanda'da faaliyetlerini sürdüren Türk menajer Sezer Özkan, Gençlerbirliği oyunusu Jailton ve üç büyüklerin gündemine gelen Hakim Ziyech hakkında flaş ifadeler kullandı. Özkan, oyuncusu Jailton'un kendi bilgisi dışında Gençlerbirliği takımına transfer olduğunu ve hukuki sürecin başlayacağını fiade etti. Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuşan Özkan şunları ifade etti

'Jailton 6 ay men alabilir'

"Oyuncu menajerleri olarak aynı zamanda farklı menajere yetkiler veriyoruz. Brezilyalı arkadaşımdan Jailton için yetkiyi aldım. Ondan sonra Jailton, kendi kafasına göre Türkiye'ye transfer oldu. Gençlerbirliği başkanı sayın Murat Cavcav ile bu konuyu konuştum. Benim derdim oyuncu ile kulüp ile değil. Oyuncu 6 ay men alabilir yada oynamayabilir açıkçası menajerlik masraflarını faizi ile alma şansım da var. Bu zamana kadar beklememin sebebi Gençlerbirliği takımı halen mücadele ediyor. Fakat avukatıma bildirdim gerekeni yapacaklar artık"

'Hakim Ziyech bu sezon %70-80 İngiltere'ye transfer olacak'


"Hollanda'dan Mustafa Saymak Türkiye'ye transfer olabilir. Hangi takımların ilgilendiğini konusunda bilgi vermeyeyim. Willem II takımından Türk oyuncu Emre Bostancı Belçika takımlarından birine  transfer olacağını söyleyebilirim. Hakim Ziyech'i zamanında Trabzonspor'a sundum. Twente takımında iken Trabzonspor'a önerdim bana yetki gönderdi sağolsun Nevzat Aydın. Ben o zaman çok cüzi rakama indirdim ama Trabzonspor'un imkanı yoktu. Hakim Ziyech bu sezon %70-80 İngiltere'ye transfer olacak"

Güvenlik kamerası bu kez gol sevincini çekti