Giresunspor taraftarının anlamlı projesi devam ediyor

16 Ocak 2018 15:13- Son Güncelleme - 16 Ocak 2018 15:13
Google news abonelik
Giresunspor taraftarının anlamlı projesi devam ediyor

Akın Çorap Giresunspor’un köklü taraftar grubu ‘Kumyalı’ tarafından başlatılan sosyal sorumluluk projesi ‘Çocuklar üşümesin Giresunsporlu yetişsin’ sloganı ile köy okullarını gezmeye devam ediyor. 

Tirebolu ilçesine bağlı Karaahmetli köyünde bulunan ortaokulda öğrenciler ile bir araya gelen taraftarlar 15 Tatil öncesi öğrencilere hediyelerini verdi.

Taraftar grubu lideri Özden Tütüncü, öğrenciler ile zaman geçirdikleri için mutlu olduklarını ve projenin devam edeceğini belirtti. İmkanları ölçüsünde gidebildikleri her yere gideceklerini kaydeden Tütüncü, “Çocuklar üşümesin Giresunsporlu yetişsin" projemiz kapsamında Kumyalı taraftar grubu olarak bugün Tirebolu Karaahmetli Öğretmen Gürbüz Alpay ilkokulunda ihtiyaç sahibi öğrencilerimize kışlık bot ve Giresunspor Atkısından oluşan hediye paketlerini ulaştırdık. Amacımız Yeni nesillerin Giresunsporlu yetişmesine katkı sağlamak ve minik kardeşlerimizin ihtiyaçlarını imkanlarımız ölçüsünde giderebilmektir. Bizlere yaptığımız çalışmalarda destek olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.