Giresunspor'da hedef Süper Lig!

21.07.2017 - 12:30 | Son Güncellenme: 21.07.2017 - 12:30

Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, transferde çok iyi isimleri kadrolarına dahil ettiklerini belirterek; “Bundan sonrası sahada konuşmaya kalıyor” dedi.

Başkan Yardımcısı Özkul; “Lige en iyi şekilde girmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Üç- dört oyuncu daha renklerimize katacağız. Giresunspor’u en iyi şekilde temsil edecek oyuncuları almak istiyoruz. Bunu yaparken de bundan önceki transferlerde olduğu gibi mali konularda abartmadan, uçmadan bütçemize göre hareket ediyoruz” ifadelerini kullandı.

KADRO TUTARSA

TFF 1. Ligin çok zorlu bir lig olduğunu kaydeden Başkan Yardımcısı Özkul; “Görüyoruz, takip ediyoruz. Herkes; ‘ hedefimiz Süper Lig’ diyor. Sonuçta üç takım çıkacak. Kimse hedefimiz ligde kalmak demiyor. Giresunspor’un bundan sonraki hedefi Süper Lig olmalıdır. Bunun için kadro kurduk. İnşallah kadro tutar da sezon sonunda istediğimiz yere ulaşırız. İki stoper, bir kaleci ve bir forvet arkası aldıktan sonra transfer çalışmalarımızı tamamlayacağız ve sonrasında sahada konuşacağız. Yeni sezonda her maçını kazanmaya oynayan bir takım sahada olacak. İnşallah güzel günler göreceğiz” şeklinde konuştu.

(SPOR28)

Senin için hazırladığımız haberler