Giresunspor'da yeniden Metin Diyadin dönemi! İmzalar atıldı...

26 Şubat 2018 17:20- Son Güncelleme - 26 Şubat 2018 17:20
Google news abonelik
Giresunspor'da yeniden Metin Diyadin dönemi! İmzalar atıldı...

Giresunspor, İstanbulspor ile oynanan maç sonrası görevinden istifa eden teknik direktör Metin Diyadin ile yeniden anlaştı.

Diyadin’in istifası sonrası büyük umutlar ile anlaşmaya vardıkları Yılmaz Vural ile 16 günlük çalışmanın ardından yollarını ayıran Çotanaklar 1 aylık aranın ardından lig başında göreve getirdikleri Metin Diyadin ile tekrardan anlaşma sağladı.

Kulüp başkanı Mustafa Bozbağ, Metin Diyadin ile 1,5 yıllık sözleşme yaptıklarını belirterek, A.Ç Giresunspor’un geçtiği kötü günleri atlatması için var güçleri ile çabaladıklarını söyledi.

Bozbağ, “Giresunspor şehrin markasıdır ve bu şehir için büyük bir isimdir. Biz de bu ismi daha yukarılara taşımak adına çalışıyoruz. Son haftalarda talihsizlikler yaşadık ama bunları atlatacağız inşallah. Yılmaz hocanın ayrılmasının ardından 1 ay önce görevinden ayrılan Metin hocamız ile yeniden görüşmelere başladık ve 1,5 yıllık sözleşme yaptık. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

A.Ç Giresunspor’a ligde ve kupada ilkleri yaşatan Metin Diyadin’in geri dönmesi yeşil beyazlı taraftarlar tarafından da olumlu karşılandı.