Giresunspor'dan Yeni Proje! "Hedef 2828 Yeni Üye"

Akın Ungan
26.03.2023 - 16:49 | Son Güncellenme: 26.03.2023 - 17:10

Giresunspor Basın Sözcüsü Emrullah Ekiz yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Projenin adı "Hedef 2828 Yeni Proje" olarak duyuruldu. Detaylar.

Spor Toto Süper Lig'de kötü bir dönemden geçen Giresunspor'da kulüp basın sözcüsü Emrullah Ekiz açıklamalarda bulundu. Ekiz, ligde çıkışa geçeceklerine inandıklarını bildirdi.

"Alanyaspor galibiyetiyle geçmişe sünger çekeceğiz"

Alanyaspor maçı için hazırlıklarına devam ettiklerini bildiren Ekiz, "Takımımızın moral ve motivasyonu yüksek. Alanyaspor karşısında alacağımız galibiyetle geçmişe sünger çekeceğiz ve ligde çıkışa geçeceğiz. Buna inancımız tam" ifadelerini kullandı.

Ekiz açıkladı: "Hedef 2828 Yeni Üye Projesi"

Emrullah Ekiz, kulübe gelir getirici kaynaklar sağlanması üzerinde çalıştıklarını, "Hedef 2828 Yeni Üye" projesini hayata geçirdiklerini açıkladı.

İlgini Çekebilir
Fenerbahçe yıldız oyuncuyla devam etmek istiyor!
Habere Git

"Kartlar satılırsa 11 milyon 200 lira gelir elde etmiş olacağız"

Ekiz, "Altın, gümüş ve bronz kartlarımız 28'er adetle sınırlı. Bu kartların tamamının satılması halinde 11 milyon 200 lira gelir elde etmiş olacağız" ifadelerini kullandı.

Çotanak karttan 1 milyon 920 bin lira gelir

Ekiz, "Çotanak kart ise 128 adet ve buradan da 1 milyon 920 bin lira gelir sağlayacağız. 'Birlikten kuvvet doğar' ilkesiyle hareket ediyoruz. Giresunspor herkes için değerli olmalı, herkesin desteğini arkasına almalı" dedi.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
İzlemeden Geçmeyin
Senin için hazırladığımız haberler