AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mustafa Bozbağ: Giresunspor'un 41 yıllık Süper Lig özlemini dindirmek istiyoruz

İlk Yayınlanma : 21 Ara 2017 - 12:45 / Son Güncelleme : 21 Ara 2017 - 12:45

Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Bozbağ, TFF 1. Lig'in 17. haftasında yarın sahalarında Gaziantepspor ile oynayacak maç öncesi açıklamalar yaptı. Ligin ilk yarısını galibiyetle bitirmek istediklerini söyleyen Bozbağ, Süper Lig’i hedeflediklerinin altını çizdi.

“Gaziantepspor maçını kazanmak istiyoruz”

Yarın sahalarında Gaziantepspor'u ağırlayacaklarını anımsatan Bozbağ, "Gaziantepspor maçıyla ligin ilk yarısını tamamlayacağız. Hedefimiz kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız bu maçı kazanarak, devre arasına galibiyetle girmek. Bunu başaracak güce ve kadroya sahibiz. Taraftarımızın da vereceği destekle sahadan mutlu ayrılacağımıza inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

Sezon sonunda Akın Çorap Giresunspor'un Süper Lig'e yükseleceğini, bu başarıya ulaşma adına da tüm Giresunluları yanlarında görmek istediklerini kaydeden Bozbağ, şöyle konuştu:

41 yıllık Süper Lig hayali…

"Giresun'un birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Giresun'un sevgiye ihtiyacı var. Giresun insanının birbirine güvenmeye ihtiyacı var. Çünkü, Giresun halkı birlik olduğunda neleri başardığını geçmişte Giresunspor sayesinde herkese gösterdi. Bundan sonra da göstermeye devam edecek. Görev yaptığım sürede 41 yıllık Süper Lig hayalinin peşinde koşmaya devam edeceğiz. İnşallah Allah bana nasip eder. Süper Lig Giresunspor'a çok yakın."