Giresunsporlu Alexis Perez, Anıtkabir’i Ziyaret Etti

Orhan Gülek
13.03.2023 - 19:53 | Son Güncellenme: 13.03.2023 - 20:00

Spor Toto Süper Lig’de 26. haftayı bay geçecek olan Giresunspor’da Kolombiyalı stoper Alexis Perez, ailesi ile birlikte Ankara’ya giderek Anıtkabir’i ziyaret etti.

AJANSSPOR - HABER

Spor Toto Süper Lig’de 26. haftayı bay geçecek olan Giresunspor’da, Fatih Karagümrük maçından sonra oyunculara izin verildi. İzini fırsat bilen Çotanakların Kolombiyalı stoperi Alexis Perez, ailesi ile birlikte Ankara’ya giderek Anıtkabir’i ziyaret etti.

"Gerçekten etkileyici bir lider ve atmosfer"

Anıtkabir ziyaretine ilişkin duygularını paylaşan Alexis Perez, şu ifadeleri kullandı:

“Bugün modern Türkiye'nin kurucusu Atatürk'ün kabri olan Anıtkabir'i ve müzeyi ailemle birlikte ziyaret ettim. Gerçekten etkileyici bir lider ve atmosfer. 

"Dakikalarca onları izledim"

Özellikle askerlerin nöbet değişiminden çok fazla etkilendim, ciddiyetleri ve gösterdikleri saygı inanılmaz bir şeydi. Dakikalarca onları izledim.

İlgini Çekebilir
Giresunspor’da Alper Uludağ şoku
Habere Git

"Tekrar ziyaret edeceğim"

Bundan 100 yıl önce zamanın çok ötesinde öngörüler ve ilkeler ile ülkeye ışık olmuş büyük bir lider. Çok etkileyici bir deneyim oldu, tekrar ziyaret edeceğim.” 

Alexis Perez'in performansı

Geçen sezon Giresunspor ile 2 gol, 1 asistlik performans sergileyen Kolombiyalı stoper Alexis Perez, bu sezon ise toplam 23 karşılaşmada forma giydi.

Senin için hazırladığımız haberler