Giuliano gerçekleri!

16.08.2017 - 11:49 | Son Güncellenme: 16.08.2017 - 11:49

Kanarya'nın yeni transferi Giuliano ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor.
Habertürk Spor'un haberine göre; Sarı-Lacivertliler’in, Sambacı’yı 1 sezon önce Gremio’da forma giyerken kadrosuna katmak istediği ancak FFP nedeniyle bu transferin gerçekleşmediği ortaya çıktı.
Geçtiğimiz günlerde de Zenit Teknik Direktörü Roberto Mancini, Sambacı’yı yedek bırakınca tekrar harekete geçen F.Bahçeli yöneticiler, mutlu sona gecikmeli de olsa ulaştı.
Bu transferde Zenit Sportif Direktörü olan Constantine’nin Türkiye’deki bazı menajerlere haber vermesi sonrası araya giren Trabzonspor’un oyuncuya senelik 4 milyon Euro, kulübüne de 10 milyon Euro teklif ettiği belirtildi.
Fırtına’nın yetkilendirdiği menajerlerin açıktan da 2 milyon Euro önerdikleri kaydedilirken, Giuliano’nun “Ya F.Bahçe’de oynarım ya da Zenit’te kalırım” resti çektiği öğrenildi.
Rus ekibinin hocası Mancini’nin de öğrencisine “F.Bahçe büyük bir kulüp. Brezilya Milli Takımı’nda oynamak istediğin için F.Bahçe senin için doğru tercih” diyerek öğüt verdiği kaydedildi.
Öte yandan Zenit’teki serbest kalma bedeli 20 milyon Euro olan Giuliano’yu Rus ekibinin aldığı fiyata yani 7 milyon Euro’ya sattığı ifade edildi.
Kanarya'nın yeni transferi Giuliano, yeni takımındaki ilk antrenmanına dün çıktı.
Zenit’le sezon başı hazırlık kampını geçiren Brezilyalı yıldızın fizik ve kondisyon olarak hazır olduğu bildirildi.
Sambacı’nın, görev verilmesi halinde Trabzonspor maçında sahada olacağı ifade edildi.
Öte yandan Giuliano’nun Brezilyalı U20 Milli Takımı’nda birlikte oynadığı Josef de Souza ile birlikte zaman geçirdiği ve uyum sürecini hızla atlattığı öğrenildi.

(Habertürk)

Senin için hazırladığımız haberler