"Giuliano ilk Beşiktaş'a teklif edildi"

14.08.2017 - 15:52 | Son Güncellenme: 14.08.2017 - 15:52

AJANSSPOR - Menajer Doğan Ercan, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a önemli açıklamalar yaptı

"Giuliano ilk Beşiktaş'a teklif edildi"

"Giuliano meselesi bitti. Zenit’in sportif direktörü Mancini bu oyuncuyu düşünmüyor diye bizi aradı ve yardım istedi. Ayrıca bir tane golcü vardı Artem Dzyuba onu da istemiyordu. Giuliano için Beşiktaş’a teklif yaptık. Beşiktaş bu mevkiinin dolu olduğunu açıkladı. Ardından sayın Ali Yıldırım’ı aradık ancak düşünmüyoruz cevabı geldi. Daha sonra yaklaşık bir iki gün sonra Fenerbahçe’nin teklif yaptığını öğrendik."

"Trabzonspor ile görüşmem olmadı"

"Benim Trabzonspor ile görüşmem olmadı. Başka arkadaşlar Trabzonspor ile Giuliano hakkında görüşmüşler. Zenit için tazminat konusunu bilimiyorum Trabzonspor’un bonuslar ile birlikte 10 milyon Euro civarında anlaştığı haberi dolaşıyordu fakat oyuncu Fenerbahçe'yi tercih etmiş"

"Aykut Kocaman kalmasını istiyor"

"Neustadter için 8 milyon deniyor, bizi Fenerbahçe kulübünden aradılar ve oyuncuyu satma imkanı olabilir mi diye sordular. Bizde uğraştık ama sonra hoca takımda kalmasını istediğini söyledi ve konu kapandı. "

"Spartak Moskova en çok 3 milyon euro verdi"

"Göztepe maçında sonrada zaten Spartak Moskova takımı vazgeçti. Spartak Moskova, büyük ihtimal Garay transferini 20 milyon euro bedelle yapacak. Rus pasaportu olduğu için  cazipti. Geçen sezon serbest oyuncuydu ancak talibi yoktu. Spartak Moskova en fazla 3 milyon Euro verdi.”

(YASAL UYARI: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)

Senin için hazırladığımız haberler