Giuliano tartışmalara son noktayı koydu! Herkes forvet arkası derken...

15.10.2017 - 21:48 | Son Güncellenme: 15.10.2017 - 21:48

AJANSSPOR- Fenerbahçe'nin Brezilyalı hücum oyuncusu Giuliano, 3-1 kazanılan Yeni Malatyaspor maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

"En önemlisi galip gelmemizdi. Çok mutluyuz. Özgüven için önemliydi bu maç. İlk yarıda iyi performans gösterdik. İyi bir giriş yaptık maça. 2. yarıda üretkenliğimiz düştü. Öncelikle şunu düzelteyim her iki devrede de ben kenarda görev alıyordum. Pozisyon anlamında bir değişiklik olmadı benim için yani. İlk yarıda baskı yaparken Soldado'ya daha yakındım. O yüzden biraz yakın gözükmüş olabilirim. Gitgide alışıyorum bu pozisyona."

Galatasaray derbisi için: "O maçın neler ifade ettiğiyle ilgili çok fazla konuşmaya gerek yok. Taraftarlarımızın duygularını biliyoruz. En iyi şekilde hazırlanıp konsantrasyonumuzu üst düzeyde tutacağız."

FB TV'ye açıklamaları ise şu şekilde:

"Güzel bir galibiyet aldık. İkinci yarı biraz oyundan düştük açıkcası. Ancak özgüven kazanmak adına bugünkü maç çok önemliydi. Şimdi bundan sonra bir derbi maç oynayacağız. Bizim ve taraftar için çok önemli bir maç. Bunun için bütün hafta çok iyi hazırlanacağız. Şahsi performansım ve gol için de çok memnunum. Ancak daha çok ekibin aldığı galibiyetten dolayı mutluyum."

Senin için hazırladığımız haberler