AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Gizli Saklı dizisi 3. bölüm fragmanı izle - FOX YouTube Gizli Saklı dizisi fragman izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 15 Haz 2022 - 18:15 / Son Güncelleme : 15 Haz 2022 - 18:20

Gizli Saklı dizisi yeni bölümü ile FOX TV'de ekranlara geldi. 3. bölüm fragmanı izle, yeni bölüm fragmanı ve tanıtım izle gibi aramalar sürüyor. İşte detaylar...

AJANSSPOR HABER

FOX TV'nin yeni dizisi olan Gizli Saklı merak konusu olmaya başlandı. Dizinin son bölümü sona erdikten sonra yeni bölüm fragmanı, dizinin konusu, oyuncuları ve nerede çekildiğine dair araştırmalar artmaya başlandı. İşte merak edilen detaylar...
 

Son bölümde neler oldu?

Levent ve Yaz, Tarık ve ailesiyle yemek yedikleri sırada, Adem komşularının kim olduğunu öğrenmek için onların evlerine girer. Kitapların arasına saklanmış bir silah bulur ve durumu teyze oğlu Tarık’a anlatır. Tarık artık komşularının polis olduğundan şüphelenmektedir. Adem, Levent ve Yaz’ın evlerine girdiğinin anlaşılmayacağını düşünmektedir fakat Levent evden çıkmadan akıl ettiği çözüm sayesinde evlerine birinin girmiş olduğunu anlamıştır. Artık her iki tarafın da dikkatleri birbirlerinin üzerindedir. Tarık, Levent ve Yaz’ı yakının da tutup açık vermelerini sağlamaya çalışır ve onlara bir tuzak kurar.

Gizli Saklı Dizisi konusu nedir?

No 9 Production tarafından FOX TV için hazırlanan Gizli Saklı bir romantik komedi ve polisiye dizi olarak hazırlanıyor. İki polisin hikayesinin anlatıldığı Gizli Saklı dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizide Naz karakterini Sinem Ünsal canlandırırken, Pamir Komiser karakterine hayat veriyor. Bir sivil operasyonda birlikte çalışacak olan ikili görev gereği bir çifti canlandırıyorlar. Birbirinden hiç hoşlanmayan ve görev gereği bile olsa bir arada olmak istemeyen ikilinin gizli görevleri bakalım nasıl geçecek. İlk görüşte dalaş, aşka dönüşecek mi?

Polis Akademisi'ni birincilik ile bitiren, görev aşkıyla yanıp tutuşan Naz (Sinem Ünsal) ve sivil görevlerin aranan ismi, başarılı polis memuru Pamir (Halit Özgür Sarı) Türkiye'nin büyük mafya babası olan Tarık Koşuoğlu'nu yakalamak için birlikte çalışmak zorundadır.

Kimseye güvenmeyen ve yakın olmayan Tarık'ın güvenini kazanmak için ona yanaşmak zorunda olan Naz ve Pamir, evli gibi davranarak Tarık'ın karşı evine taşınmak zorundadır.İkisi de görevine aşık birer polis olsalar da karakterleri bir o kadar zıttır. Tarık'ı yakalayıp adalete teslim etmek için birlikte çalışsalar bile yaşadıkları bazı anlaşmazlıklar ikili arasında sorunlara neden olur.

Gizli Saklı Dizisi oyuncuları kimler?

Sinem Ünsal - Naz/Yaz

Halit Özgür Sarı - Levent/Pamir

Şebnem Sönmez - Aynur

Şinasi Yurtsever - Namık

Caner Şahin - Emir

İdris Nebi Taşkan - Tufan

Tardu Flordun - Tarık

Ece Dizdar - Nehir

Bülent Emrah Parlak - Talat

Selçuk Borak - Sadullah Komiser

Fulden Akyürek - Günday

Ersel Şibil - Ferdi

Gizli Saklı dizisi nerede çekiliyor?

Gizli saklı dizisi için çekim mekanı olurken bu mekanlar daha çok, Beşiktaş, Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu, Eyüp, Üsküdar gibi ilçelerde bulunuyor.