Gökhan Ünal: "Diagne'ye verilen bonservis ücreti herhangi bir Türk santrforu verilseydi..."

25 Şubat 2019 17:07- Son Güncelleme - 25 Şubat 2019 20:07
Google news abonelik

Bir dönem Fenerbahçe ve Trabzonspor formalarını giyen Süper Lig'in eski gol kralı Gökhan Ünal'dan Fenerbahçe'nin forveti Slimani ve Galatasaray'ın ara transfer döneminde Kasımpaşa'dan kadrosuna dahil ettiği Mbaye Diagne hakkında çarpıcı konuştu.

Trabzonspor'un durumu hakkında da açıklamalarda bulunan Ünal, "Trabzonspor önümüzdeki yıllarda kendi evlatlarıyla şampiyon olacaktır" dedi.

Burak Yılmaz ve Slimani'nin performansı...

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Gökhan Ünal, "Süper Lig'de şu anda tam anlamıyla forvet diyeceğimiz bir tek Burak Yılmaz var. Slimani'nin Premier Lig performansıyla şu andaki durumu arasında dağlar kadar fark var."dedi. 

 

 

"Diagne'ye verilen bonservis bence de fazla."

"Diagne'ye verilen bonservis bence de fazla."

Ünal, "Diagne Kasımpaşa'dan yüksek bonservis bedeliyle Galatasaray'a transfer oldu. Bu bonservisi ücreti herhangi bir Türk santrforu verilseydi bunun dedikodusu mutlaka yapılırdı, bunu ben yaşadım. Diagne'ye verilen bonservis bence de fazla. Buna pazarlama ya da başka bir şey diyelim" diye konuştu.

"Trabzonspor'da iyi bir performans sergiledim"

"Trabzonspor'da iyi bir performans sergiledim"

Gökhan Ünal, "Ben ilk sezonumda Trabzonspor'da iyi bir performans sergiledim. İlk sezonumda 15 gol, 15 asist kaydettim." dedi.

 

"Trabzonspor'dan istemeden ayrıldım"

Ünal, "Trabzonspor'dan ikinci yılımda istemeden ayrıldım. Trabzonspor gençlere yönelmeli. Sosa gibi yabancı oyuncular olmalı." açıklaması yaptı.

"Trabzonspor kendi evlatlarıyla şampiyon olacaktır"

"Trabzonspor kendi evlatlarıyla şampiyon olacaktır"

Gökhan Ünal, "Trabzon halkından ricam; genç oyunculara sahip çıksınlar ve onları baskı altına almasınlar... Trabzonspor kendi evlatlarıyla şampiyon olacaktır" ifadelerini kullandı.

 

"Slimani çok şey yapmak istiyor fakat..."

"Slimani çok şey yapmak istiyor fakat..."

Ünal, " Slimani'nin eksiği tamamiyle konsantrasyon. Slimani çok şey yapmak istiyor fakat bazen bu durum ters tepiyor. Slimani adaptasyon süreci yaşıyor" açıklamasında bulundu.

 

Gökhan Ünal sözlerini şu şekilde tamamladı:

Ünal, "Benim yarışta favorim Başakşehir. Süper Lig'de en beğendiğim golcü Burak Yılmaz" şeklinde konuştu.

Khabib Nurmagomedov | En İyi Bitirişler (2011 - 2018)