• Diğerleri

"Gökhan ve Caner, Fenerbahçe'ye dönebilir"

16 Nisan 2020 19:05- Son Güncelleme - 16 Nisan 2020 19:12
Google news abonelik

Koronavirüs salgını nedeniyle lige verilen arada transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de Caner Erkin ile Gökhan Gönül'e transfer teklifi yapıldı.

Gökhan Gönül ve Caner Erkin, Fenerbahçe'ye dönecek mi?

Beşiktaş forması giyen milli yıldızların transferi hakkında Fenerbahçe'nin eski takım kaptanı Ümit Özat'tan çarpıcı açıklama geldi. 

"Caner ve Gökhan dönebilir"

Ajansspor'dan Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Ümit Özat, "Gökhan Gönül ve Caner Erkin, Fenerbahçe'ye dönecek mi?" sorusuna; "Gökhan ve Caner Erkin, Fenerbahçe'ye geri dönebilir." cevabını verdi.

Karantina günlerinde ailesiyle vakit geçirdiğini söyleyen Özat, "Karantina günlerinde ailemle vakit geçiyorum. Evden çıkmayalım, uyarıları dikkate alalım." dedi. 

Ali Koç: "En iyi yıldızları kaptırdık"

Öte yandan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, konu ile ilgili daha önce yaptığı konuşmada, "2016'da en iyi iki yıldızımızı ezeli rakibimize kaptırdık" ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan Caner Erkin bu sezon 32 maçta Beşiktaş formasını giyerken 3 gol 11 asistlik katkı yaptı. 35 yaşındaki Gökhan ise 24 maçta 2 gol 3 asist ile oynadı.

Özat'tan alkışlanacak hareket

Ümit Özat, Fenerbahçe'nin 100. yıl şampiyonluğunda giydiği formayı Instagram hesabında açık artırma yoluyla satışa koyacağını, buradan elde edilecek gelirinde ihtiyaç sahibi aileler için kullanacağını söyledi. 

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 9