Göksel Gümüşdağ'dan Yıldırım Demirören mesajı

01.03.2019 14:06 - Son Güncelleme -
Göksel Gümüşdağ'dan Yıldırım Demirören mesajı

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Türkiye Futbol Federasyonu'ndaki başkanlık görevini bırakan Yıldırım Demirören'e bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı bir teşekkür mesajı yayımladı.

Göksel Gümüşdağ’dan Yıldırım Demirören’e teşekkür

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü'nin resmi sitesinden Başkan Göksel Gümüşdağ imzalı paylaşılan teşekkür mesajında şu ifadelere yer verildi:

"Sayın Yıldırım Demirören’e, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olarak görev aldığı süre boyunca Türk futboluna verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

Özellikle Kulüpler Birliği Başkanlığım süresince, hem kulüplerimizin finansal kaynaklarına büyük etki yaratan yayın ihalesi sürecindeki yapıcı rolü, hem de öncüsü olduğum, Video Hakem Teknolojisi’nin hayata geçirilmesi konusundaki işbirliğinden dolayı kendisine minnettarım. Sayın Yıldırım Demirören’e bundan sonraki yaşamında başarılar dilerim.

Bu vesileyle Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevini Haziran ayındaki seçim dönemine kadar vekaleten yürütecek olan Sayın Hüsnü Güreli’ye de başarılar dilerim."

Daha önce böyle bir penaltı gördünüz mü

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up