Gomes'ten Erzurumspor'a 'maaş' tepkisi!

Orhan Gülek
04.05.2021 - 16:19 | Son Güncellenme: 04.05.2021 - 16:46

BB Erzurumspor'un Fenerbahçe'ye 3-1 yenildiği karşılaşmada Yılmaz Vural'ın ısrarına rağmen oyuna girmek istemeyen Ricardo Gomes, açıklamada bulundu.

AJANSSPOR - HABER

Fenerbahçe - BB Erzurumspor karşılaşmasında Yılmaz Vural tarafından oyuna girmek için ikna edilemeyen Ricardo Gomes sessizliğini bozdu. Yılmaz Vural'ın açıklamalarını kabul etmeyen Gomes, mağdur olduğunu ifade etti.

Yeşil Burun Adalı oyuncu bugün sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.  

Ricardo Gomes "Maçın ikinci yarısında oyuna gireceğim bilgisi verildikten sonra oyuna girmek için hazırlıklara başladım. Sonra hoca geldi ve seni seviyorum gibi bir şeyler söyledi. Benim futbol oynamam için bana bunu söylemene gerek yok" ifadelerini kullandı.

İşte Ricardo Gomes'in açıklaması

Ne olmuştu?

Süper Lig'in 39. haftasında Erzurumspor'un Fenerbahçe'ye 3-1 yenildiği karşılaşmada BB Erzurumspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, yabancı oyuncular hakkında sert açıklamalarda bulunmuştu.

Yılmaz Vural: "Ulan burası dingonun ahırı mı?"

Vural, "Ricardo Gomes'ten rica ettim, sana ihtiyacımız var oyuna gir dedim. Girmem dedi. Yabancı futbolcular burayı dingonun ahırı sanıyor. Bir başka oyuncuyu oyundan çıkardık diye bana soyunma odasına küfür etmiş. Bana bir de? Küfür! Ulan burası dingonun ahırı mı? Allah sabır veriyor. Birkaç sene önce olsa adam gibi döversin" dedi.

Senin için hazırladığımız haberler